اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

آب آشامیدنی بجستان قطع شد/ آبیاری تانکری به مردم

آب آشامیدنی بجستان قطع شد/ آبیاری تانکری به مردم

به گزارش خبرنگارمهر، علی دانشوری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به قطعی آب در بجستان اظهار کرد: لوله اصلی آب بجستان ترکیدگی به دلیل نشست زمین صورت گرفته است که بعد از مطلع شدن از ترکیدگی، بلافاصله در راستای ترمیم لوله شروع به کار کردیم که متاسفانه در همان قدم اول شیر فلکه به دلیل فرسودگی بیش از اندازه کامل بسته نشده و امکان مهار کامل آب نبود و مجبور به قطع کامل جریان شدیم.

خبر جدید  دستگیری شکارچی حرفه‌ای میش وحشی در درگز

 وی افزود: با این وجود بلافاصله کارشناسان عملیات لازم برای ترمیم لوله را آغاز کردند اما متاسفانه فرسودگی شیرفلکه ها باعث شد تا این روند با کندی مواجه شود.

 رئیس اداره آب و فاضلاب بجستان به علت قطعی آب در برخی از مناطق این شهر پرداخت و خاطر نشان کرد:  متاسفانه در اثر افت فشار در برخی مناطق آب قطع شد و امروز ما مجبور شدیم که آب را از مخزن ببندیم تا آب داخل لوله ها تخلیه شود، سعی بر این است تا صبح فردا مشکل را حل کنیم . اگر نتوانستیم این مشکل را برطرف کنیم از مردم تقاضا می کنیم آب ضروری مورد نیاز خود را تامین و برای آن دسته از کسانی که با قطعی آب  روبرو هستند  آب رسانی تانکری انجام خواهد شد. 

خبر جدید  شناسایی تغییر کاربری کشاورزی در خراسان رضوی

گفتنی است سه شنبه شب در مناطق مختلف شهر بجستان توسط تانکر به مردم آبرسانی صورت گرفته و جلسه مدیریت بحران این شهرستان نیز تشکیل شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *