اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

آب رسانی به مجتمع روستایی صلح آباد با کمبود اعتبار مواجه است

آب رسانی به مجتمع روستایی صلح آباد با کمبود اعتبار مواجه است

محمدرضا اکبرنیا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص مشکلات آبرسانی به مجتمع روستایی صلح آباد و استفاده از تانکر برای آبرسانی به این مجتمع اظهار کرد:  متاسفانه یکی از مشکلاتی که در این منطقه با آن روبه رو هستیم خشک شدن چاه های آب  روستایی است که کمبود بارندگی این موضوع را تشدید کرده و در حال حاضر سه سال است که به این روستاها با تانکر آبرسانی می کنیم.

خبر جدید  دوری از فرهنگ کار آفرینی موجب ناکار آمدی‌های اقتصادی شده است

وی افزود: در سال گذشته برای حفر چاه در این منطقه مبلغ ۵۰ میلیون تومان تخصیص یافته و امسال نیز اعتبار ۲۲۰ میلیون تومانی برای آن در نظر گرفته شد ولی این اعتبارات برای پروژه آبرسانی به صلح آباد کافی نیست.

مدیر آب و فاضلاب روستایی بجستان ابراز کرد: برای مجتمع صلح آباد چاه جدید حفاری شده و همچنین نقشه برداری و طرح  اجرای خط لوله انجام گرفته است و امیدواریم سال آینده پس از تخصیص اعتبار لازم این پروژه به بهره برداری برسد. امیدواریم با اجرای این پروژه  ۱۸۵ مشترک مجتمع صلح آباد در خصوص تامین آب شرب مشکلی نداشته باشند.

خبر جدید  رژه نیروهای مسلح فردا در گلستان

اکبرنیا در خصوص مشکل آب شرب روستای فجرآباد نیز عنوان کرد: برای این روستا نیز اعتبار ۱۴۰ میلیون تومانی در نظرگرفته شده که در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد و براساس پیش بینی های انجام شده ظرف یکسال پروژه به بهره برداری می رسد.

[ad_2]

Source linkپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *