اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آثار رسیده به جشنواره تسنیم از کیفیت خوبی برخوردار بود

آثار رسیده به جشنواره تسنیم از کیفیت خوبی برخوردار بود

سید صادق موسوی سه شنبه شب در مراسم پایانی جشنواره فرهنگی، هنری تسنیم در مشهد افزود: سینما در جهان امروز ابزار قدرتمندی است و وقتی به سراغ مفاهیم مهم و جهان شمول قرآنی می رود کار سخت و خطرناک می شود.
وی اظهار داشت: آثار هنری در موضوعات قرآنی باید آثار قدرتمند باشند و به اذعان داوران جشنواره در این دوره کارهای خوبی ارائه شد ولی ظرفیت برای انتخاب و نمایش آثار برگزیده محدود بود.
وی گفت: مهمترین عنصر در انتخاب آثار برتر توجه به موضوع جشنواره بود ولی بضاعت و شرایط داوری محدود بود.
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با بیان اینکه این انجمن قدیمی ترین نهاد سینمایی کشور است و از سال ۱۳۵۵ فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: این انجمن ۷۰ دفتر و نمایندگی در کشور دارد و ۱۰۰ هزار دانش آموخته داشته است.
وی اظهار داشت: ماموریت این انجمن، آموزش فیلم سازی ، عکاسی و تولید فیلم کوتاه حرفه ای است و یکی از بانیان برگزاری جشنواره تسنیم است.
هزار و ۳۱۲ اثر فرهنگی هنری شامل ۴۳۶ فیلم کوتاه، ۲۹۴ فیلمنامه و ۵۸۲ عکس و مجموعه عکس برای رقابت در چارچوب سومین جشنواره ملی فیلم، فیلمنامه و عکس تسنیم در مشهد ارسال شد.
سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس تسنیم با رویکرد ترویج فرهنگ قرآنی و همچنین ارتقای سطح کیفی و محتوایی آثار هنری که از ۲۲ دی ماه در مشهد آغاز شده بود امروز به کار خود پایان داد.
۷۵۰۵/ ۶۰۵۳

خبر جدید  مضجع شریف امام رضا(ع) غبارروبی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *