اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آستان قدس رضوی ارتباط خوبی با رهبران ادیان جهان برقرار کرده است

آستان قدس رضوی ارتباط خوبی با رهبران ادیان جهان برقرار کرده است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد صبح چهارشنبه در نخستین همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: در دوره جدید مدیریت آستان قدس رضوی با تأسی از سیره حضرت رضا(ع) و براساس منشور هفت گانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگی ارتباطات مناسبی با رهبران و نخبگان مذهبی برقرار شدکه برگزاری این همایش نیز در همین راستا صورت گرفته است.

خبر جدید  پیکر مطهر ۲ شهید نیروی انتظامی در مشهد تشییع شد

وی افزود: همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان با هشت پیش همایش، چهار همایش در داخل و چهار همایش در خارج تدارک دیده شده که با همکاری برخی دانشگاه های مطرح کشور برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در ادامه بیان کرد: امروز به برکت وجود امام هشتم(ع) مشهد پایگاهفرهنگی، مذهبی و علمی ملجاء ارادتمندان و عاشقان بسیاری از کشورهای مختلف جهان است.

خبر جدید  قهرمانی مشهد در مسابقات فوتسال بانوان استان

گنابادی نژاد اظهارکرد: آستان قدس رضوی، ظرفیت‌های خوبی در عرصه فرهنگی دارد که کتابخانه مرکزی و بیست کتابخانه وابسته دیگر با بیست میلیون عضو، مجموعه‌های دانشگاهی اعم از دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، بنیاد فرهنگی رضوی از برکات و دستآوردهای این مجموعه است.

وی خاطرنشان کرد: ۵۰ هزار خادم به صورت افتخاری و با نام امام علی بن موسی الرضا(ع) در این آستان نورانی مشغول خدمت به زائران هستندو۲۰۰ هزار داوطلب مردمی شامل اساتید حوزه و دانشگاه، نوجوانان وهنرمندان در عرصه‌های مختلف با عنوانخادمیاریخدمت می‌کنند.

کد خبر ۴۵۲۸۲۸۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  سپاه از جریان های مخلص و بی تکلف نظام است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *