اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آسیب‌های اجتماعی به مراتب خطرناک‌تر از عقب‌ماندگی تکنولوژی است

آسیب‌های اجتماعی به مراتب خطرناک‌تر از عقب‌ماندگی تکنولوژی است

آسیبهای اجتماعی به مراتب خطرناکتر از عقبماندگی تکنولوژی استعلی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربتحیدریه در گفتوگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: اکنون کشور در حوزههای عمرانی، بهداشت و درمان و تکنولوژی پیشرفتهای چشمگیری داشته اما آسیبهای اجتماعی که امروز بیشتر مردم گرفتار آن هستند خیلی نگران کننده بوده و اگر در این حوزه پیشرفت و توسعه نباشد، پیامدهای جبران ناپذیری خواهد داشت.

خبر جدید  ادله شرعی در مسائل اجتماعی شرط لازم اما کافی نیست

وی با اشاره به اهمیت تحولات اجتماعی در جامعه افزود: این تحولات پایه و اساس یک جامعه بشمار میروند و رسیدگی به مسائل اجتماعی مانند مسائل فنی و مهندسی دارای پیچیدگی خاصی است و بی توجهی به آن تمام حوزهها آسیب خواهند دید.

رستمی بیان کرد: برای تقویت در این حوزه روحانیون نقش تأثیرگذاری دارند و با ترویج و آموزش مسائل دینی میتوانند در کاهش و پیشگیری از معضلات و آسیبهای اجتماعی نقش بسزایی داشته باشند.

خبر جدید  رونمایی از نسخه خطی اسناد و آثار موزه ای با موضوع خلیج فارس

نماینده عالی دولت در این شهرستان بیان کرد: علما میتوانند با استفاده از تریبونهای سخنرانی و نماز جمعه، مسائل و مشکلات اجتماعی را بازگو کرده و راهحلهایی را به قشرهای مختلف جامعه گوشزد کنند.

وی گفت: برای پیشرفت در این زمینه ابتدا نیاز است بسترهای مناسب جهت جذب همگانی به سمت مساجد فراهم شود و نیز اعتمادسازی مردم نسبت به روحانیت تقویت گردد.

خبر جدید  رشد 7 ‌برابری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزش قرآن حرم مطهر طی 3 سال اخیر

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *