مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از آغاز توزیع ۲۰ هزار سبد کالا با ارزش کلی ۳ میلیارد تومان خبر داد. " />آغاز توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین مددجویان در آستانه سال جدید | اخبار مشهد خراسان ما - Part 65772
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آغاز توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین مددجویان در آستانه سال جدید

آغاز توزیع ۲۰ هزار سبد کالا بین مددجویان در آستانه سال جدید

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد خراسانرضوی، حبیبالله آسوده با عنوان اینکه افتتاح طرح توزیع سبد کالا امروز در اداره یک مشهد با حجم هزار بسته مواد غذایی آغاز میشود،گفت: از امروز در همه شهرستانهای استان خراسانرضوی این طرح آغاز و تا قبل از آغاز سال نو با اولویت خانوارهای عائلهمند، ایتام و زنان سرپرست خانوار به پایان میرسد و با توجه به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی خانوادهها، کالاهای اساسی و خوراکی تهیهشده در اختیار آنها قرار میگیرد.

خبر جدید  کمک 27 میلیونی مردم بردسکن به سیل‌زدگان کشور

وی با بیان اینکه این سبدهای کالامتناسب با میزان کمکهای نیکوکاران و مشارکتهای مردمی در هر شهرستان تهیهشده است، اعلام کرد: بهطور میانگین هر سبد کالا ۱۵۰هزار تومان و حاوی اقلام ضروری خوراکی شامل مواد پروتئینی، غلات، برنج، قند و چای در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی تصریح کرد: توزیع ۲۰هزار سبد کالا با ارزش کلی ۳ میلیارد تومان و با مشارکت مردم، مراکز نیکوکاری، خیّران و حامیان آغاز و تلاش بر این است تا قبل از پایان سال به پایان برسد.

خبر جدید  بیش از 590 زوج مددجوی خراسان‌رضوی راهی خانه بخت شدند

آسوده طرح ۲۰-۲۰ را در ایام نوروزدر راستای کمک به نیازمندان و رسیدگی ویژه به امور معیشتی آنها عنوان کرد و افزود: در مسیر اجرای این موضوع همه کارکنان این نهاد در سطح استان با طرح نذر خدمت از رفتن به مسافرت در ایام نوروز صرفنظر کرده و اوقات خودشان را به رسیدگی ویژه به نیازمندان و مددجویان زیر پوشش اختصاص میدهند.

خبر جدید  ۳۴۰۰۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم توسط سپاه پاسداران اجرایی شد

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *