اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

آغاز طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

آغاز طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت خراسان رضوی در حاشیه مراسم مانور آغاز طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با هدف ارتقای سلامت زائران و مسافران طرح سلامت نوروزی در مناطق تحت پوشش دانشگاه  علوم پزشکی مشهد از دیروز ١٥ اسفند  آغاز شده است و تا ۱۵ فروردین ١٣٩٧  ادامه دارد.

باباخانی افزود:طرح سلامت نوروزی این دانشگاه  امسال با فعالیت  ۱۴۸ گروه بازرسی ، ۹ گروه نظارتی و با حضور ۳۳۶  بازرس در مشهد و دیگر شهرستان های تحت پوشش اجرا می شود.

خبر جدید  نشانه هاى بازگشت امید به اقتصاد شهر مشهد دیده مى شود

وی گفت: در اجرای این طرح اماکن، محل های اقامتی (هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها) و مراکز اقامتی بین راهی به طور مستمر بازدید و نظارت و  مراکز تولید و توزیع مواد غذایی و آشامیدنی مانند رستوران و فروشگاه های عرضه مواد غذایی آزمایش و کنترل کمی و کیفی می شوند.

خبر جدید  ثبت 12 اثرناملموس خراسان رضوی ‌در فهرست آثار ملی ایران

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: هر گونه شکایات بهداشتی زائران و مجاوران امام رضا (‌ع )‌ از طریق تلفن ۱۹۰ دریافت و به طور جدی پیگیری می شود.

آغاز طرح سلامت نوروزی در مشهد

مانور سلامت نوروزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهداجرا شد

مانور سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز با حضور تیم های بازرسی مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرا شد.

خبر جدید  جایگاه هنر متعالی و مقدس در مسجد است

 در این برنامه گروه های بازرسی با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی جامعه، به صورت نمادین مسیر کوهسنگی تا میدان پارک را با خودروهای ویژه طرح  سلامت نوروزی طی کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *