اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت ۳۵۰۰ مترمربع در مشهد

آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت ۳۵۰۰ مترمربع در مشهد

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی در شهر مشهد و برای استفاده همه اقشار، عملیات عمرانی دو مجموعه بزرگ ورزشی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع تحت نظر مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.

بر این اساس، یکی از طرح‌های مهم در حال احداث تربیت بدنی آستان قدس ویژه بانوان و با هدف تفکیک فضای ورزشی بانوان از بخش‌ آقایان است.

خبر جدید  برپایی کلاس های تک دانش آموزه درخراسان رضوی به منظور ایجاد عدالت

عملیات عمرانی سالن شماره دو مجموعه ورزشی بانوان در زمین مجاور مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به مساحت هزار و ۶۰۰ مترمربع زیربنا به منظور ساخت سالن‌های ورزشی چندمنظوره آغاز شده و بنا است تا ابتدای سال ۹۸ افتتاح شود.

دیگر طرح‌ بزرگ این مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس در منطقه کم‌برخوردار شهرک شهید رجایی مشهد جهت احداث دو سالن توپی و غیرتوپی برای استفاده بانوان و آقایان است.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی از شیرخوارگاه علی اصغر(ع) بهزیستی بازدید کرد

طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، قرار است سالن‌ توپی با مساحتی حدود هزار و ۲۰۰ مترمربع و سالن غیرتوپی به مساحت ۷۰۰ مترمربع طی دو ماه از آغاز عملیات به بهره‌برداری برسد و این مجموعه از ابتدای سال ۹۸ آماده استفاده عمومی شود.

لازم به یادآوری است؛ این مجموعه تربیت بدنی طرح‎های عمرانی دیگری را از جمله احداث یک زمین فوتبال در منطقه شهرک شهید رجایی، احداث دو سالن توپی و غیرتوپی و به‌سازی گود کشتی باچوخه در منطقه مهدی‌آباد در بلوار توس مشهد را در دست اقدام دارد که به زودی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز خواهد شد.

کد خبر ۴۵۰۸۱۷۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  مدارس برخی شهرهای خراسان رضوی در نوبت بعدازظهر چهارشنبه تعطیل شد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *