رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه از راه‌اندازی مجمع خیّرین این واحد دانشگاهی با هدف ایجاد کارآفرینی در حوزه دانش‌بنیان خبر داد. " /> آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66234
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی

آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربتحیدریه، محمدعلی علیزاده ظهر امروز در نخستین نشست مجمعخیّریندانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریهگفت: با هدف جذب نخبگان علمی و کمک به دانشجویان مستعد و بیبضاعت و نیز ایجاد کارآفرینی در حوزه دانشبنیان مجمع خیّرین دانشگاه آزاد اسلامی تربتحیدریه راهاندازیشد.

وی هدف از راهاندازیاین مجمع را جذب استعدادهای نخبه علمی مستعد، ایجاد کارآفرینی برای دانشجویان و کمک به دانشجویان بیبضاعت عنوان کرد که از امروز کار خود را در این زمینه با کمک خیّرین آغاز میکند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه درباره دیگر فعالیتهای این واحد دانشگاهی اظهار کرد: میخواهیم در افق ۱۴۰۴ جزء دانشگاههای تراز نخست و انتخاب نخست دانشجوها باشیم، رویکردمان پژوهشی است و نگاه ویژهای به این بخش داریم.

خبر جدید  تأسیس شرکت مشترک ایرانی- عراقی با هدف ساماندهی گردشگری زیارت

به گزارش آنا، این جلسه با حضور نزدیک به ۵۰ نفر از خیّران شهرستانهای تربتحیدریه، زاوه و مه ولات تشکیل شد که بعد از استماع دیدگاههای خیّران و مسئولان، هیئت مؤسس با انتخاب اعضای هیئت امنا برابر بخشنامههای سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کرد. هیئت امنای مجمع خیّرین نیز مقرر کرد در آغاز سال جدید فعالیتهای خود را با جدیت انجام دهد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  ۲۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مناطق دورافتاده خراسان‌رضوی انجام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *