رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه از راه‌اندازی مجمع خیّرین این واحد دانشگاهی با هدف ایجاد کارآفرینی در حوزه دانش‌بنیان خبر داد. " /> آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی

آغاز کار مجمع خیّرین دانشگاه آزاد تربت‌حیدریه با هدف کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربتحیدریه، محمدعلی علیزاده ظهر امروز در نخستین نشست مجمعخیّریندانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریهگفت: با هدف جذب نخبگان علمی و کمک به دانشجویان مستعد و بیبضاعت و نیز ایجاد کارآفرینی در حوزه دانشبنیان مجمع خیّرین دانشگاه آزاد اسلامی تربتحیدریه راهاندازیشد.

وی هدف از راهاندازیاین مجمع را جذب استعدادهای نخبه علمی مستعد، ایجاد کارآفرینی برای دانشجویان و کمک به دانشجویان بیبضاعت عنوان کرد که از امروز کار خود را در این زمینه با کمک خیّرین آغاز میکند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربتحیدریه درباره دیگر فعالیتهای این واحد دانشگاهی اظهار کرد: میخواهیم در افق ۱۴۰۴ جزء دانشگاههای تراز نخست و انتخاب نخست دانشجوها باشیم، رویکردمان پژوهشی است و نگاه ویژهای به این بخش داریم.

به گزارش آنا، این جلسه با حضور نزدیک به ۵۰ نفر از خیّران شهرستانهای تربتحیدریه، زاوه و مه ولات تشکیل شد که بعد از استماع دیدگاههای خیّران و مسئولان، هیئت مؤسس با انتخاب اعضای هیئت امنا برابر بخشنامههای سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کرد. هیئت امنای مجمع خیّرین نیز مقرر کرد در آغاز سال جدید فعالیتهای خود را با جدیت انجام دهد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد