اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آماده باش ۴ بالگرد و ۲۴۸ آمبولانس خراسان رضوی در ایام سال جدید

آماده باش ۴ بالگرد و ۲۴۸ آمبولانس خراسان رضوی در ایام سال جدید

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر احتشام فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: تمامی مراکز درمانی خراسان رضوی در ایام نوروز برای ارائه خدمات به بیماران در آمادگی کامل هستند که نشانی این مراکز در پوسترها و مراکز پر تردد به مسافران اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد :۲۲۳ پایگاه اورژانس با هزار نیروی فنی و ۲۴۸ آمبولانس در طول جاده‌ها و شهر آماده خدمت رسانی بوده و ۸ موتور آمبولانس نیز برای ارائه خدمت به بیماران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  سیل به برخی شهرهای خراسان رضوی خسارت زد

دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: ۷۰ داروخانه و ۶۳ آزمایشگاه شبانه روزی آماده خدمت رسانی به ساکنان خراسان رضوی و زائران هستند و با درخواست ۱۲۴ داروخانه دیگر برای فعالیت موافقت شده است.

احتشام فر گفت: برای تسریع در امداد رسانی به مجروحان حوادث خاص و غیر مترقبه ۴ بالگرد در شهرهای سبزوار، گناباد، نیشابور و مشهد در حالت آماده باش خواهند بود.

خبر جدید  هوای مشهد سالم است

وی همچنین از آمادگی ۵۳ مرکز دیالیز در خراسان رضوی با ۶۹۳ تخت برای خدمت به بیماران دیالیزی خبر داد و گفت: دارالشفا حرم رضوی با تمام امکانات و یک بالگرد نیز به زائران حرم رضوی خدمت رسانی خواهد کرد.

دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به بازرسی‌های بهداشتی در ایام سال جدید بیان کرد: مانور سلامت نوروزی از ۲۰ اسفند ماه با حضور ۱۸۰ تیم بهداشت محیط آغاز شده و بیش از ۱۰۰ اکیپ دامپزشکی برای نظارت بر کشتار دام و طیور آماده خدمت رسانی هستند.

خبر جدید  مشکلات کشور با مدیریت جهادی قابل حل است

کد خبر ۴۵۶۵۲۴۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *