اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آمادگی تمام بخش‌های حرم مطهر رضوی برای میزبانی از زائران نوروزی

آمادگی تمام بخش‌های حرم مطهر رضوی برای میزبانی از زائران نوروزی

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدرضا فاطمی امین با بیان اینکه تسهیل امر زیارت اولین رسالت آستان قدس رضوی است، اظهار کرد: سالانه ۳۰ میلیون زائر به حرم مطهر امام رضا(ع) می‌آیند و حدود ۳۰۰ میلیون تشرف انجام می‌شود و طبیعتا این خیل عظیم زائر نیازمند مجموعه‌ای از خدمات متنوع و گسترده شامل روشنایی، نظافت، گرمایش و سرمایش هستند.

خبر جدید  قلیانهای عربی هتلی در نزدیکی حرم مطهر رضوی جمع آوری شد

وی افزود: خوشبختانه با تأسیس سازمان حرم مطهر در آستان قدس رضوی تمام امور مربوط به بارگاه منور رضوی یکپارچه شده، این امر ارائه خدماتی دقیق‌‎تر و کیفی‌تر به زائران را به دنبال داشته است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نوروز جزو ایامی است که حرم مطهر رضوی با بیشترین تشرف زائران روبه‌روست، تصریح کرد: بخش‌های مختلف حرم مطهر و خادمان بارگاه منور رضوی برای میزبانی و استقبال از زائران نوروزی حرم مطهر آمادگی کامل دارند.

خبر جدید  اطعام شبانه نیازمندان مشهدی با بیش از ۲۳ هزار پرس غذای متبرک

فاطمی امین با اشاره به بازدید خود از بخش‌های مختلف سازمان حرم تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی مهمی در راستای توسعه صحن‌ها و رواق‌های حرم مطهر رضوی برای سال‌های آتی در دست اقدام است، امروز از روند اجرای عملیات عمرانی آن‌ها برای حصول اطمینان از روند مناسب اجرای پروژه‌های بازدید انجام شد که روند اجرای آن‌ها بسیار خوب ارزیابی می‌شود.

کد خبر ۴۵۴۱۷۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  مهار آتش‌سوزی کارگاه تولید مشتقات نفتی در مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *