اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملی

آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار ژاله فرامرزیان، معاون آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملیتوسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: با هدف ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه، حمایت از ورزش همگانی در اولویت برنامه ریزی های استانی قرار دارد.
وی افزود: خراسان رضوی آمادگی دارد که از یک المپیاد ورزشی در رشته های مختلف مانند فوتبال، فوتسال، شنا و دومیدانی ویژه دانش آموزان یا دانشجویان سراسر کشور میزبانی کند و در صورت نیاز زیرساخت های مربوطه هم تامین خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان هم در این دیدار، از پیشنهاد استاندار خراسان رضوی برای میزبانی از یک رویداد ورزشی استقبال کرد و گفت: امسال المپیاد ورزشی رده سنی ۸ تا ۱۲ سال با هدف شناسایی استعدادهای برتر در سراسر کشور برگزار شد و خراسان رضوی میزبانی از مسابقات برخی رشته ها را برعهده داشت.
ژاله فرامرزیان افزود: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون بیش از ۸ میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای و ۱۱ میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای از طرف وزارت ورزش و جوانان به خراسان رضوی اختصاص یافته است.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  صادرات به ۸۸ کشور دنیا از مبدا خراسان رضوی انجام شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *