خراسان ما
خراسان ما

آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملی

آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار ژاله فرامرزیان، معاون آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی از المپیاد ورزشی در سطح ملیتوسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: با هدف ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه، حمایت از ورزش همگانی در اولویت برنامه ریزی های استانی قرار دارد.
وی افزود: خراسان رضوی آمادگی دارد که از یک المپیاد ورزشی در رشته های مختلف مانند فوتبال، فوتسال، شنا و دومیدانی ویژه دانش آموزان یا دانشجویان سراسر کشور میزبانی کند و در صورت نیاز زیرساخت های مربوطه هم تامین خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان هم در این دیدار، از پیشنهاد استاندار خراسان رضوی برای میزبانی از یک رویداد ورزشی استقبال کرد و گفت: امسال المپیاد ورزشی رده سنی ۸ تا ۱۲ سال با هدف شناسایی استعدادهای برتر در سراسر کشور برگزار شد و خراسان رضوی میزبانی از مسابقات برخی رشته ها را برعهده داشت.
ژاله فرامرزیان افزود: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون بیش از ۸ میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای و ۱۱ میلیارد تومان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای از طرف وزارت ورزش و جوانان به خراسان رضوی اختصاص یافته است.


منبع :: http://mashhad.iribnews.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد