اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

آموزش مهارت فروش به غرفه داران در بازارهای میادین مشهد

آموزش مهارت فروش به غرفه داران در بازارهای میادین مشهد

به گزارش خبرنگارمهر، محمد سنجری صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از بازار مجیدیه اظهارکرد: غرفه داران به چند گروه تقسیم می‌شوند گروه اول معلولینی هستند که با معرفی نامه از سمت سازمان‌های مربوطه درخواست غرفه می‌کنند گروه دوم افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و برخی دیگر از غرفه داران مجموعه افرادی هستند که صاحب مشاغل خانگی هستند و با حضور در این نوع بازارها کالاهایشان را عرضه می‌کنند.

وی افزود: به هر غرفه دار در هر ماه حدود۴ساعت مهارت‌های فروش آموزش داده می‌شود و امیدواریم این آموزش‌ها در فروش محصولات غرفه داران موثر واقع شود.

مدیر کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی در خصوص حضور کالاهای قاچاق در روز بازارها تاکید کرد: این کالاها کالاهایی نیستند که با عنوان کالای قاچاق بتوان از آن‌ها نام برد و باید بر مبادی ورودی کالاهای قاچاق در کشور نظارت باشد.

در ادامه نیز محمد امیر شعبانی گفت: ما در تلاش هستیم با ارائه خدماتی مثل کارواش، رستوران، کترینگ، بوفه‌های مواد غذایی، نمازخانه و احداث سرویس بهداشتی محیط مناسبی را برای غرفه داران و خریداران فراهم کنیم.

مدیر شرکت تعاونی بارثاوا ادامه داد: بازارهای شهرداری هر روز توسط کارشناسان بهداشت بررسی می‌شود و اگر غرفه‌ای از لحاظ بهداشتی مشکلی داشته باشد تذکر می‌دهند و اگر لازم باشد دستور جمع‌آوری غرفه داده می‌شود و تا به امروز گزارشی مبنی بر غیر بهداشتی بودن محصولات گزارش نشده است.

کد خبر ۴۵۰۶۰۱۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کشف ۹۰ درصد موادمخدر ورودی از مرزهای خراسان رضوی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *