مدیرعامل شرکت ملی گاز پیش‌بینی کرد تا پایان سال ۳ هزار روستا به شبکه گاز متصل شوند و این رقم انقلابی در گازرسانی به شمار می‌آید که تاکنون بی‌سابقه بوده است. " /> اتصال ۳ هزار روستا به شبکه گاز تا پایان سال ۹۷ | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61337
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اتصال ۳ هزار روستا به شبکه گاز تا پایان سال ۹۷

اتصال ۳ هزار روستا به شبکه گاز تا پایان سال ۹۷

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، حسن منتظرتربتی در آیین بهرهبرداری از ۵۴۰ میلیارد تومان پروژههای گازی خراسان رضوی گفت: ۴۰ سالگی، سن تکریم است، یعنی دیگر نمیتوان اشتباه خود را به پای بیتجربگی گذاشت؛ بنابراین اکنون باید با تدبیر و اندیشه حرکت کنیم.

وی افزود: پیش از آنکه گاز به دست هر خانوار برسد در هر سال ۲ هزار لیتر نفت سفید از سوی هر خانواده مصرف میشود که قیمت جهانی آن حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است؛ اما پس از رسیدن گاز به هر خانوار، مصرف گاز به میزان ۲ هزار ۵۰۰ مترمکعب در سال میرسد که قیمت جهانی آن ۵ میلیون تومان است، یعنی هر خانوار در هزینههای سالانه خود ۵ میلیون تومان صرفهجویی خواهد داشت.

خبر جدید  رئیس مجلس امروز به مشهد سفر می کند

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: استفاده از بند(ق) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ زمینهساز آن شد تا با رسیدن گاز به صنایع و خانوادهها از گازوئیل و نفت سفید صرفهجویی شده استفاده کنیم و از محل فروش آنها روستاها و صنایع بعدی را گازرسانی کنیم که این کار همان درایت ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی است.

منتظرتربتی عنوان کرد: شرکت ملی گاز ایران افتخار دارد که در ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی مراحل نهایی گازرسانی شهری و روستایی را طی میکند.

خبر جدید  ساعات کار ادارات و بانک‌ها در خراسان‌رضوی موقتاً تغییر کرد

وی افزود: پیشبینی میکنیم تا پایان امسال ۳ هزار روستا به شبکه گاز متصل شوند که این رقم انقلاب گازرسانی است و تاکنون بیسابقه بوده است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه امیدواریم که با تدابیر خوب نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوانیم خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهیم، گفت: صنعت گاز انقلابیترین صنعت است که مردمیترین خدمات را ارائه میکند.

منتظرتربتی با بیان اینکه «نسر» یعنی جایی که واقعاً سرد است، افزود: خوشحالم که امروز منطقهای را گازرسانی کردیم که به گرمای گاز نیاز داشت.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی، زیربنای توسعه و تحول گناباد

به گزارش آنا،در این مراسم به طور رسمی پروژههای خط لوله انتقال گاز تربتحیدریه کاشمر، گازرسانی به شهر سمیعآباد و ۱۱۳ روستا، ۱۷۱ واحد تولیدی و صنعتی و دو ایستگاه تقلیل فشار گاز بهرهبرداری شد و عملیات اجرایی گازرسانی به ۹۲ روستا، ۹۳۴ واحد تولیدی و صنعتی و ۱۲ ایستگاه تقلیل فشار گاز و عملیات اجرایی خط لوله انتقال گاز دیزآباد – تربتحیدریه آغاز شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *