اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اتمام حجت دادگستری فریمان با واحدهای عرضه فرآورده خام دامی

اتمام حجت دادگستری فریمان با واحدهای عرضه فرآورده خام دامی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس دادگستری شهرستان فریمان در حاشیه این بازدید ها گفت: با توجه به اتمام حجت دادگستری فریمان با واحدهای عرضه فرآورده خام دامینزدیک شدن به ایام نوروز واحدهای عرضه کننده فرآورده خام دامی در این شهرستان مورد بازدید قرار گرفت و نکات لازم از جمله رعایت نرخ مصوب و توجه به موارد بهداشتی به فروشندگان تذکر داده شد.
علی آذری گفت: بر اساس مصوبه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان فریمان و با هدف جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو از شرایط جامعه و عرضه فرآورده های غیرقابل مصرف یا فاقد استانداردهای بهداشتی لازم و یا عرضه اجناس تاریخ گذشته، عرضه گوشت چرخ کرده بدون برچسب بهداشتی که سلامت عمومی جامعه را به خطر می اندازد ممنوع است.
آذری با بیان اینکه این بازدیدها جنبه ارشادی دارد و آخرین اخطارها داده و اتمام حجت شد،افزود: در این بازدید ها مواردی از گوشت های فاسد نیز مشاهده و در محل نابود سازی شد و از این پس در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی ادامه داد: نگهداری گوشت منجمد در شرایط غیر استاندارد از جمله نگهداری در دمای یخچال معمولی که منجر به فاسد شدن آن می شود ممنوع است و اگر فردی قصد عرضه گوشت منجمد را دارد باید یخچال مناسب آن را تهیه نماید.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  لزوم ترويج وقف با نيات متناسب با نياز جامعه
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *