اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجازه نمی دهیم ارکان انقلاب مورد تهاجم قرار گیرد

اجازه نمی دهیم ارکان انقلاب مورد تهاجم قرار گیرد

به گزارش خبرنگار مهر،حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر چهارشنبهدر نشست مسئولان طرح صالحین بسیج در مشهد اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران طی سال های گذشته مورد هجوم در بخش های مختلف قرار گرفته که ممکن است مسیر حرکت ما را کند کرده باشد اما متوقف نشده ایم.

وی افزود: انقلاب زنده است و عصبانت استکبار نیز به همین دلیل است و مقاومت چهل ساله ما باعث شدهتا آمریکایی ها بگویند ایران ما را دچار مرگ تدریجی کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: برای مقابله با ایران دشمن جبهه ای تشکیل داده که رهبر معظم انقلاب نیز به درستی آن را شناخته و در سخنان خودشانبه تبیین آن پرداخته اند.

حاجی صادقی گفت:جنگ ما با دشمن پایان ندارد زیرا بر سر جغرافیا و امکانات نیست و مامعتقدیم استکبار باید نابود شود وآنها نیز به دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.اگر فتنه های اجرا شده علیه انقلاب را طی سال های گذشته در نظر بگیریم متوجه می شویم دشمن در همه مقاطع شکست خورده و نتوانسته به اهداف خود دست یابد.

خبر جدید  ویژه برنامه های ۹ دی در خراسان رضوی برگزار می شود

وی بیان کرد: تنها راه نابودی انقلاب اسلامی ایران استحاله درونی و فروپاشی از داخل است که در صدر اسلام نیز انجام شد و دشمن می خواهد با نفوذ فکری، تغییر دیدگاه سیاسی مسئولان و تغییر ذائقه فرهنگی مردم، این توطئه شوم خود را عملی کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: برخی از انقلابیون و دانشجویانی که لانه جاسوسی را فتح کردند حالا دم از توبه می زنند و از این نمونه ها در مسیر انقلاب زیاد داریم.

خبر جدید  محصولات فرهنگی در مقابل تحریم ها می تواند به اقتصاد کشور کمک کند

حاجی صادقی بیان کرد: عناصر اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران اسلام و ماهیت دینی به عنوان موتور محرکه، ولایت و رهبری به عنوان راهبر، بسیج مردمی به عنوان سوخت رسان و روحیه استکبارستیزی به عنوان مانع زدایی است.

وی تاکید کرد: در سال های پس از پیروزی انقلاب جدای از نقش کلیدی مقام معظم رهبری، ۲ نهاد در تداوم انقلاب نقش اساسی دارند که یکی روحانیت برای مراقبت از اسلام و دین و دیگری سپاه و بسیج به عنوان سنگر نشین انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:هدایت معنوی و تغذیه محتوایی، بصریت افزایی دینی ، ارتقاء روحیه جهادی و دینی و تقویت ولایت محوری از نقش های مهم روحانیت در حلقه های صالحین بسیج است.

خبر جدید  مشکلات اقتصادی با شعار حل نمی شود/مسئولان تصمیم فوری بگیرند

حاجی صادقی خاطرنشان کرد:تعامل روحانیت و بسیج می تواند تداوم عزت مند انقلاب را تضمین و فتنه ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کند.ما در انقلاب به نظریه پرداز نیاز نداریم بلکه سربازانی می خواهیم که پیرو ولایت فقیه باشند.

وی خاطرنشان کرد: طرح صالحین تبلور پیوند و ارتباط صحیح و سازمان دهی شده و تاثیرگذار دو نهاد روحانیت و بسیج است که ماندگاری و حرکت روبه پیش نظام ولایی را تضمین می کند.ما اجازه نمی دهیم کسی به ارکان انقلاب و ولایت حمله کند و به اتهام سیاسی شدن بخواهند ما را ساکت کنند.

کد خبر ۴۵۲۱۵۹۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *