اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

اجرای برنامه های قرآنی باید همراه با نوآوری های جدید باشد

اجرای برنامه های قرآنی باید همراه با نوآوری های جدید باشد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی بحرالعلوم شنبه شب در مراسم اختتامیه مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت که در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شداظهار کرد: کسانی که با قرآن انس گرفته و در زندگی خود از سفارشات آن استفاده می کنند مورد مغفرت الهی هستند و به سمت خدا حرکت می کنند. 

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری جشنواره های قرآنی در مرحله اول گسترش ترویج معارف اسلامی می باشد و سعی ما در این جشنواره ها به بعد فرهنگی و تاثیرگذاری آن بر زندگی دانشجویان و اساتید نیز است. 

خبر جدید  انتشار فراخوان یازدهمین جشنوارة بین‌المللی کتاب سال رضوی در جهان اسلام

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ابراز کرد: قرآنی کتابی است که انسان را در هر دو جهان به رستگاری می رساند وعاشقان واقعی قرآن،کسانی هستند که شب ها،قرآن را تلاوت می کنند و با آن مأنوس هستند و روزها،در صحنه پرآشوب زندگی از آن الهام می گیرند. 

بحرالعلوم خاطرنشان کرد: در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت، ۳۸ رشته در ۸ بخش مختلف در نظر گرفته شده بود که در حدود ۵۰ هزار نفر در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند. 

خبر جدید  اعطای کمک هزینه و پاداش به ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با انتقاد از آمار کم شرکت کنندگان دانشگاهی در این مسابقات عنوان کرد: چنانچه  معارف قرآنی در فضای خانوادگی و اجتماعی ما نهادینه شود، از بسیاری آسیب ها و ناهنجاری ها جلوگیری خواهد کرد و ما را به سعادت خواهد رساند. 

وی با اشاره به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب در خصوص فعالیت های قرآنی اظهار کرد: امروز با توجه به فضاهای موجود در راستای جذب مردم به قرآن باید از نوآوری های جدید استفاده شود.

خبر جدید  راه‌اندازی کارگاه‌هایی برای بانوان در جهت پرکردن خلاء مهارتی

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *