اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای سه طرح عمرانی – خدماتی راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال

اجرای سه طرح عمرانی – خدماتی  راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرشاد زادخور در جغتای گفت: تا پایان امسال سالن انتظار و نمازخانه واجرای سه طرح عمرانی – خدماتی  راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال سرویسهای بهداشتی ایستگاه جوین با حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری خواهدرسید.

وی افزود: همچنین سه زیرگذر شهرک ایستگاه آزادوار، ۸ متری روستای آزادوار و روستای قلعه نو شفیع آباد در محموع با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در سه ماه اول سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

خبر جدید  اولین همایش "جوانمردی و فتوت" درتربت جام

مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور با اشاره به افزایش خطوط ریلی کشور به بیش از ۱۳ هزار کیلومتر گفت: قبل از انقلاب ۴ هزارو ۵۶۷ کیلومتر راه آهن وجود داشت که هم اکنون این خطوط به ۱۳ هزارو ۵۰۰ کیلو متر افزایش یافته است.

فرشاد زادخور افزود: افزایش سه برابری سرعت قطارها از ۵۰ کیلومتر در ساعت به ۱۶۰ کیلومتردرساعت و حوادث کمتر ریلی در مقایسه با حوادث جاده ای باعث شده است؛ امکانات برای راحتی مسافران و استفاده کنندگان ازحمل ونقل ریلی بیشتر شود.

خبر جدید  مشهد الرضا و حرم مطهر غرق در نور و شادی است

وی در خصوص مشکلات و درخواستهای مسئولان شهرستان جغتای گفت: تغییر ساعت حرکت قطار محلی آزادوار به مشهد و بالعکس، توقف قطار محلی خواف به تهران و اختصاص سهمیه بلیط از ایستگاه جوین و بالعکس و افزایش سهمیه بلیط ایستگاههای جوین سنخواست و آزادوار به سمت تهران و مشهد از این درخواستهاست که پیگیری و مساعدت می شود.

خبر جدید  نجات زن باردار در شهرستان چناران

شهرستان های جوین و جغتای در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *