اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای سه طرح عمرانی – خدماتی راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال

اجرای سه طرح عمرانی – خدماتی  راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرشاد زادخور در جغتای گفت: تا پایان امسال سالن انتظار و نمازخانه واجرای سه طرح عمرانی – خدماتی  راه آهن در ایستگاه جوین تا پایان امسال سرویسهای بهداشتی ایستگاه جوین با حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری خواهدرسید.

وی افزود: همچنین سه زیرگذر شهرک ایستگاه آزادوار، ۸ متری روستای آزادوار و روستای قلعه نو شفیع آباد در محموع با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در سه ماه اول سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

خبر جدید  افتتاح اولین خانه بازی ریاضی در خلیل آباد

مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور با اشاره به افزایش خطوط ریلی کشور به بیش از ۱۳ هزار کیلومتر گفت: قبل از انقلاب ۴ هزارو ۵۶۷ کیلومتر راه آهن وجود داشت که هم اکنون این خطوط به ۱۳ هزارو ۵۰۰ کیلو متر افزایش یافته است.

فرشاد زادخور افزود: افزایش سه برابری سرعت قطارها از ۵۰ کیلومتر در ساعت به ۱۶۰ کیلومتردرساعت و حوادث کمتر ریلی در مقایسه با حوادث جاده ای باعث شده است؛ امکانات برای راحتی مسافران و استفاده کنندگان ازحمل ونقل ریلی بیشتر شود.

خبر جدید  آغاز جشن‌های هفته وحدت ویژه زائران ایرانی و غیرایرانی در حرم مطهر رضوی

وی در خصوص مشکلات و درخواستهای مسئولان شهرستان جغتای گفت: تغییر ساعت حرکت قطار محلی آزادوار به مشهد و بالعکس، توقف قطار محلی خواف به تهران و اختصاص سهمیه بلیط از ایستگاه جوین و بالعکس و افزایش سهمیه بلیط ایستگاههای جوین سنخواست و آزادوار به سمت تهران و مشهد از این درخواستهاست که پیگیری و مساعدت می شود.

خبر جدید  دستگیری ۲سارق با ۴۳فقره سرقت در سبزوار

شهرستان های جوین و جغتای در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *