اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای طرح انجام حرکات کششی روزانه در مدارس ابتدایی خراسان رضوی

اجرای طرح انجام حرکات کششی روزانه در مدارس ابتدایی خراسان رضوی

به گزارش خبرنگارمهر، صفدر سلطانی صبح شنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهار کرد:طرح انجام حرکات کششی روزانه در مدارس ابتدایی دختر و پسر قابل اجرا می باشد که به منظور تببین و اجرای بهینه آن، ادارات ۴۷ گانه آموزش و پرورش استان کارگاه توجیهی جهت آموزش حرکات کششی بهآموزگاران پایه را برگزار می کنند.

وی افزود:در این راستا۱۳ هزار برگ پوستر جهت اجرای طرح انجام حرکات کششی روزانه در کلاس، ویژه مدارس ابتدایی دختر و پسر چاپ و توزیع شده است.

خبر جدید  صادرات یک و نیم میلیارد دلاری کالا از خراسان رضوی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ادامه داد: در راستای تحقق سند تحول بنیادینآموزش و پرورش و اجرای تفاهم نامه شاخص های اختصاصی حوزه تربیت بدنی با ادارات،مبنی بر ارائه خدمات مشاوره ای تربیتی برای افزایش سلامت جسمی و روحی دانش آموزان پوستر حرکات کششی روزانه در کلاس چاپ و در مدارس توزیع شده است.

خبر جدید  توقیف ۱۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان

وی گفت:در اجرای حرکات بر روی هماهنگی و کار تیمی دانش آموزان و شادابی معلم در زمان تمرین تاکید شده است و همچنینشعارها و پیام های بهداشتی ورزشی مختصر و مفید که در زمان های ۳ تا ۵ دقیقه توسط معلمان، یا به صورت گروهی توسط دانش آموزان در کلاس قابل ارائه، مهیج و شادی بخش خواهد بود، استفاده خواهد شد.

خبر جدید  26 طرح بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی به بهره‌برداری می‌رسد

سلطانی عنوان کرد: برای اجرا معلم، یک یا دو نفر از دانش آموزان را به‌ عنوان الگو و رهبر انتخاب کرده، حرکات یک ردیف از تمرینات نشان داده شده در پوستر را اجرا و دانش آموزان کلاس تکرار می کنند.

کد خبر ۴۵۴۹۶۴۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *