امام جمعه نیشابور گفت:‌ اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی با توجه به توانمندی‌های بالای استان، بطور حتم از نتایج بهتری برخوردار خواهد بود. " /> اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی نتایج بهتری دارد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61655
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی نتایج بهتری دارد

اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی نتایج بهتری دارد

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، حجتالاسلام سیدقاسم یعقوبی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی نیشابور با بیان تبیین برنامهها از سوی استاندار در گردهمایی ائمه جمعه استان، گفت: خوشحالم که در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسئول عالیرتبه استان، اولویت کاری خود را اقتصاد قرار داده است.

وی افزود: اینکه معیشت مردم و حل مشکلات جدی آنها مانند: اشتغال، تأمین معیشت و مسائل اقتصادی در صدر برنامههای استاندار باشد جای قدردانی دارد.

امام جمعه نیشابور تأکید کرد: من شخصاً از اینکه استاندار خراسان رضوی، این پرچم را به دست گرفته ابراز خرسندی میکنم و میگویم همه باید پایکار باشیم تا بتوانیم در این حوزه موفق باشیم.

یعقوبی با یادآوری اهتمام رهبر معظم انقلاب به موضوعات اقتصادی، نامگذاری ایشان در دهه گذشته، حمایت از تولید ملی و اشتغال، تصریح کرد: بهطور حتم هر قدمی که در این راستا برداریم امام راحل(ره) و شهدا نیز خوشحالاند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مسئولان موانع را برطرف کنند و راه برای حضور مردم در عرصههای مختلف هموارتر شود؛ خواهیم دید که ملت در همه بخشهای کشاورزی، صنعتی، خدماتی و … قهرمانند و نقشآفرینی میکنند.

امام جمعه نیشابور اظهار کرد:در آستانه دهه پنجم انقلاب که اوج پختگی، عقل ورزی و کمال است، باید همه در زیر پرچمی که استاندار خراسان رضوی برای توسعه اقتصادی، توانمندسازی، اشتغال، تدین و تمکن مردم برافراشته حرکت کنیم تا آنانی که به خیال باطل خود گمان میکردند چهلسالگی انقلاب را نمیبینیم؛ شاهد عزت روزافزون و قامت استوارتر ملت ایران باشند.

یعقوبی گفت: امروز مردم انتظار ندارند که کشوری که در رتبه هجدهم جهان به لحاظ اقتصادی قرار دارد؛ برای اشتغال و تأمین معیشت مشکل داشته باشد.

وی تأکید کرد: طرح مثلث توسعه اقتصادی که در کرمان با دستاوردهای موفقی همراه بوده، در خراسان رضوی با توجه به توانمندیهای بالای استان، بطور حتم از نتایج بهتری برخوردار خواهد بود.

امام جمعه نیشابور با بیان ظرفیتهای شهرستان نیشابور، افزود: اگر موانع حرکت را از سر راه مردم برداریم، آنها برای کار و تلاش آمادگی دارند و علاقمند به پیشرفت کشورند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/

خبر جدید  تنهاراه نجات کشور اقتصاد مقاومتی است


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *