اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه ابن سینای شهر انابد

اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه ابن سینای شهر انابد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی در کشور و در اجرای طرح اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه ابن سینای شهر انابدکتابخانه گردی در مراسمی با حضور امام جمعه، مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن و بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) شهر انابد طرح کتابخانه گردی در کتابخانه تازه تاسیس ابن سینای شهر انابد اجرا شد.
مسئول اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن گفت: این طرح در ۸ کتابخانه تازه تاسیس در سطح استان خراسان رضوی اجرا شد و کتابخانه عمومی ابن سینای انابد جزء این ۸ کتابخانه است.

خبر جدید  دعوت 10 دوچرخه سوار خراسان رضوی به اردوی کشوری

مهدی زارعیافزود: کتابخانه ابن سینای انابد در هفته دولت امسال افتتاح شد و هم اکنون حدود ۷۰۰ نفر عضو ثابت دارد.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر انابد درخواست دو شیفته شدن این کتابخانه را دارند ادامه داد: هم اکنون درجه کتابخانه ۸ است که با افزایش تعداد اعضا و دیگر فعالیت های فرهنگی درجه کتابخانه به ۶ ارتقاء پیدا می کند.

وی اظهار امیدواری کرد با پی گیری های انجام شده و حمایت های اداره کل کتابخانه های عمومی استاندر سال ۹۸درخواست شورای شهر انابد تحقق پیدا کند.

وی افزود: کتابخانه عمومی ابن سینای شهر انابد ۱۰ هزار نسخه کتاب دارد و هم اکنون یک نفره اداره می شود.
در اجرای طرح کتابخانه گردی۲۰۰ نفر از مراجعان با به دست گرفتن پلاکارد من هم عضو کتابخانه هستم با هدف کمک به ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی عضو کتابخانه ابن سینای شهر انابد شدند و در پایان یادمان حضور کتابخانه گردی را امضاء کردند.

در این برنامه مراجعه کنندگان از بخش های مختلف کتابخانه ابن سینای انابد نیز بازدید کردند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  دستگیری سارقان بیهوش کننده مسافران اتوبوس‌ها
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *