وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای هرچه سریع‌تر طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی ضروری است. " /> اجرای هرچه سریع‌تر طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر ضروری است | اخبار مشهد خراسان ما - Part 66416
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اجرای هرچه سریع‌تر طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر ضروری است

اجرای هرچه سریع‌تر طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر ضروری است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از شهرداری مشهد، محمد اسلامی با حضور در مشهد و بازید از طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی اظهار کرد: طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی یکی از بزرگترین طرحهای بهسازی شهری کشور محسوب میشود.

وی پیشبرد برنامههای این طرح را با توجه به شأن و جایگاه بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ضروری دانست و افزود: نیازهای زائران و مجاوران ایجاب میکند که ما این طرح ملی را با ممارست خاصی دنبال کرده و از طولانیتر شدن اجرای آن پیشگیری کنیم.

خبر جدید  تحویل 500 هزار مسکن مهر تا 2 سال آینده به مردم

وزیر راه و شهرسازی از همه کسانی که برای مشارکت در این طرح عظیم ملی اراده کردهاند خواست که هرچه سریعتر فعالیت خود را در پروژههای اجرایی آن آغاز کنند.

اسلامی افزود: با مشارکتی که شرکت بازآفرینی شهری، شرکت عمران و مسکنسازان ثامن، مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی انجام میدهند و پشتیبانیهایی که از سوی دولت و وزارتخانه انجام میگیرد، انشاءالله بتوانیم هرچه سریعتر طرح را به سرانجام برسانیم.

خبر جدید  نیازمند توجه به ارتقاء کیفیت زندگی در شهرها هستیم

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: اجرای سریعتر طرح سبب میشود از این وضعیت بلاتکلیفی خارج شویم و با تسریع در اجرای طرحها محیطی راحتتر برای زائران با امکان دسترسی آسانتر به بارگاه قدسی امام رئوف حضرت ثامنالائمه(ع) فراهم کنیم تا همه بتوانند بدون دغدغه به زیارت مشرف شده و از سفر به مشهد مقدس و زیارت امام رضا(ع) لذت ببرند.

خبر جدید  ورودی پایانه مرزی دوغارون باید یکپارچه شود

انتهای پیام/۴۱۰۳/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *