اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

احیا ۳۰ میلیارد تومان ردیف بودجه مستقل حاشیه شهر مشهد

احیا ۳۰ میلیارد تومان ردیف بودجه مستقل حاشیه شهر مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی|،نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه ردیف احیا۳۰ میلیارد تومان ردیف مستقل حاشیه شهر مشهدمستقل حاشیه شهر مشهد با چنگ و دندان حفظ و احیا شد.

حجتالاسلام نصرالله پژمانفر افزود: سال گذشته با توجه به مشکلاتی که در حاشیه شهر مشهد شاهد بودیم، دو ردیف بودجه که یکی از آنها به عنوان «توسعه خدمات زیارتی فرهنگی» میان شهرهای مقدس قم، شیراز و مشهد به رقم ۱۵ میلیارد تومان مشترک بود، ایجاد کردیم و برای سال ۹۸ نیز این ردیف بودجه با پیگیریهای صورت گرفته باقی ماند.

خبر جدید  مراسم «هیات حسین جان» در بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود

وی تاکید کرد: همچنین با وجود مشکلات متعددی که در حاشیه شهر مشهد وجود دارد و بیش از ۳۴ درصد از جمعیت شهر مشهد را شامل میشود، در سالهای ۹۶ و ۹۷ ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد را به عنوان نماینده مردم مشهد در مجلس ایجاد کردم.

حجتالاسلام پژمانفر افزود: ایجاد ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد در سالهای گذشته با مقابلههایی مواجهه بود که این رقم ۳۰ میلیارد تومان در ردیف بهسازی بافت فرسوده و حاشیه کلانشهرها که ۱۰۰ میلیارد تومان بود، تجمیع شده بود تااز این محل برای حاشیه کلانشهر مشهد تخصیص داده شود که این امر محقق نشد.

خبر جدید  لزوم ترويج وقف با نيات متناسب با نياز جامعه

وی خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه ۹۸ متاسفانه ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد حذف شده بود که موجب نگرانیهای جدی شده بود که با نامهنگاریهای جدی بواسطه عضویت بنده در کمیسیون تلفیق، همان رقم سال گذشته، یعنی ۳۰ میلیارد تومان احیا شد.

حجتالاسلام پژمانفر ابراز امیدواری کرد دولت در تخصیص کامل این ردیف برای محرومیتزدایی حاشیه کلانشهر مشهد بیش از گذشته همراهیهای لازم را داشته باشد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  بیانیه سپاه امام رضا (ع) در گراميداشت يوم الله نهم دي
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ، ، ، ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *