اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

اختتامیه جشنواره اختران اسفندماه در مشهد برگزار می شود

اختتامیه جشنواره اختران اسفندماه در مشهد برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، رئیس بسیج هنرمندان خراسان رضوی با اشاره به برگزاری جشنواره استانی فیلم اختران از راهیابی ۱۵۰ اثر خوب به این جشنواره و برگزاری مراسم اختتامیه در اسفندماه خبر داد. 

سرهنگ پاسدار سیدجوادکمالی همچنین با اشاره به کم کاری مباحث مهم در زمینه های فرهنگی وهنری و تکرار موضوعات کلیشه ای سالیان قبل، مهمترین موضوعات جشنواره امسال را توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی،  اقتصادخانواده، اقتصادمقاومتی،  استفاده از کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدملی، صرفه جویی و دوری از تجمل گرایی و نیز ترویج فرهنگ مهربانی برشمرد و بر نهادینه کردن این موضوعات را در بین اقشار جامعه خصوصا جوانان  تاکید کرد.

خبر جدید  تاکید استاندار خراسان رضوی بر تجهیز مبلمان شهری و ورودی شهرهای استان

دلیل کاهش آثار تخصصی تر شدن موضوعات جشنواره است 

وی دلیل کاهش تعداد آثار را تخصصی تر شدن موضوعات جشنواره و توجه به بخشهای بومی، محلی و پرهیز از موضوعات تکراری دانست و گفت: آثار تاثیرگذار افزایش چشمگیر و مطلوبی به لحاظ محتوایی و هنری دارند. 

سرهنگ کمالی از خراسان رضوی و مشهد به عنوان یکی از محورهای هنری کشور یاد کرد و حضور هنرمندان این خطه را در عرصه های متفاوت هنری ارزشمند شمرد. 

خبر جدید  اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار دولت باشد

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای هنرمندان، عدم پشتیبانی و حمایت های لازم توسط جایگاه های دولتی و غیردولتی را از جمله مهمترین گلایه های هنرمندان برشمرد. 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *