به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد؛ارشدنظامی آجا و فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالشرق گفت:بصیرت و آگاهی کارکنان و خانواده آنان اولین اولویت ارتش جمهوری اسلامی ایران است که با توجه به تهاجم فرهنگی و دسیسه های دشمن دوره های بصیرت افزایی نیاز امروز جوانان ما می باشد که با برگزاری این دوره ها،دشمن نتوانسته است دربدنه ارتش نفوذ کند.

امیر سرتیپ۲ستاد رضا آذریان گفت: بینش، دانش،آگاهی از مباحث سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مورد نیاز کارکنان و خانواده آنان است که الحمدالله با بصیرت افزایی کارکنان و خانواده آنان و گوش به فرمان بودن دستورات فرماندهی معظم کل قوا و حضور عقیدتی سیاسی ، برنامه های دشمن خنثی گردیده است.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای شمالشرق نیز در این مراسم گفت:در آستانه چهل سالگی انقلاب و به برکت خون شهدا و درایت فرماندهی معظم کل قوا و با هوشمندی وبصیرت انقلابی مردم ان شاالله نقشه های دشمن را نقش برآب خواهیم کرد و ما چهل سالگی انقلاب رو هرچه باشکوه تر برگزار خواهیم کردم.

حجت الاسلام و المسلمین حسین سلیمانی افزود:شعاری که در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی داریم،"افتخار به گذشته و امید به آینده" می باشد که وظیفه همه ما این است که این شعار را عملی کرده و در این زمینه کوشا باشیم.

وی گفت:اقتدار ایران در جهان یکی از دستاوردها و افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد که این افتخار از چهل سالگی انقلاب اسلامی سرچشمه گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین سلیمانی افزود: جوانان ما تربیت شده رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند که پا در عرصه میدان گذاشتند و با دفاع از حرم اهل بیت(ع)جان خود را فدا کردند و نگذاشتند داعش به اهداف پلیدخود برسد.

در پایان این مراسم از تعدادی همسران جانباز بالای ۷۰ درصد به مناسبت روز پرستار تقدیر بعمل آمد.