اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اختصاص اعتبار ویژه به مشهد در ۲ ردیف بودجه سال آینده کشور

اختصاص اعتبار ویژه به مشهد در ۲ ردیف بودجه سال آینده کشور

به گزارش خبرنگار مهر، اختصاص ردیف ویژه در بودجه کل کشور برای بهشازی مناطق حاشیه مشهد که حدود یک سوم جمعیت این شهر را در خود جای داده طی سال‌های گذشته با فراز و فرودهایی مواجه بوده و برخی سال‌ها این ردیف حذف و برخی سال‌ها در ردیف‌های دیگر تجمیع شده است.

امسال نیز در فصل بودجه باز هم موضوع اختصاص اعتبار برای حاشیه شهر مشهد مورد توجه قرار گرفت که با پیگیری نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی این ردیف در بودجه جای گرفت.

خبر جدید  مسابقات کراس فیت در نیشابور برگزار شد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در همین رابطه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود از اختصاص دو ردیف بودجه‌ای برای مشهد در بودجه سال آینده خبر داد.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر گفت: ر دیف «توسعه خدمات زیارتی فرهنگی» میان شهرهای مقدس قم، شیراز و مشهد به رقم ۱۵ میلیارد تومان مشترک بود، ایجاد کردیم و برای سال ۹۸ نیز این ردیف بودجه با پیگیری‌های صورت گرفته باقی ماند.

خبر جدید  جاده قدیم مشهد به قوچان مسدود است/همه نیروها در آماده باش هستند

وی افزود: در لایحه بودجه ۹۸ متأسفانه ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد حذف شده بود که موجب نگرانی‌های جدی شد چرا که مردم شریف می‌دانند که لایحه بودجه مهم‌ترین سند سیاست‌گذاری دولت در سال آینده به شمار می‌رود و گمانه زنی‌ها از حذف این ردیف مهم، در اولویت نبودن حاشیه شهر مشهد در سیاست‌های حمایتی سخن به میان می‌آوردند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به نامه‌نگاری‌های جدی به رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: بواسطه عضویت بنده در کمیسیون تلفیق، دفاعیات زیادی بر احیای این ردیف صورت گرفت که خوشبختانه ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد با پیگیری‌های بنده به‌عنوان نماینده مردم شریف مشهد در مجلس با چنگ و دندان حفظ و با همان رقم سال گذشته، یعنی ۳۰ میلیارد تومان احیا شد.

کد خبر ۴۵۶۶۶۵۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ۴ هزار روحانی در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *