اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ادای احترام به شهدا در نخستین روز کاری استاندار خراسان رضوی

ادای احترام به شهدا در نخستین روز کاری استاندار خراسان رضوی

به گزارش خبرنگارمهر ، علیرضا رزم حسینی صبح پنج شنبه نخستین روز کاری خود را با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا و ادای احترام و تجدید میثاق با بزرگ مردان بی ادعا تاریخ این سرزمین آغاز کرد.

وی در ادامه برنامه های خود با حضور در منزل شهید کاوه با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و اظهار کرد: بر خود واجب دانستم که در نخستین روز کاری و خدمتگزاری به مردم خطه خراسان رضوی بار دیگر با شهدا تجدید میثاق کنم و قول می دهم تمام تلاش خود را برای آبادانی این سرزمین و تداوم فعالیت های و اقدامات سایر استانداران برای حرکت در مسیر آبادانی وپیشرفت به کار بندم .

خبر جدید  مهمترین مشکل خانواده های تحت پوشش کمیته امدادخراسان رضوی مسکن است

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: مردم و ملت ما در ۴ دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی ها کردند و بدون چشم داشت مالی و خالصانه برای دفاع از کشور همه داشته های خود را در طبق اخلاص نهادند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان در حوزه فرهنگ و اقتصاد باید تلاش و خدمت کنند ، عنوان کرد : در تداوم مسیر نسلی که برای سربلندی و عزت این ملت و کشور به شهادت رسیدند، باید همه بضاعت و توان خود برای خدمت و پیشرفت استان به میدان بیاوریم.

خبر جدید  آتش سوزی برج 18 طبقه در مشهد مهار شد

رزم حسینی تاکید کرد: جانبازان و آزادگان ایثارها و فداکاری ها کردند و از جان خود گذشتند تا این سرزمین مسیر تعالی و ارتقا را طی کند و ما نیز وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم.

کد خبر ۴۵۰۹۱۳۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت ۳۵۰۰ مترمربع در مشهد


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *