خراسان ما
خراسان ما

ادای احترام به شهدا در نخستین روز کاری استاندار خراسان رضوی

ادای احترام به شهدا در نخستین روز کاری استاندار خراسان رضوی

به گزارش خبرنگارمهر ، علیرضا رزم حسینی صبح پنج شنبه نخستین روز کاری خود را با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا و ادای احترام و تجدید میثاق با بزرگ مردان بی ادعا تاریخ این سرزمین آغاز کرد.

وی در ادامه برنامه های خود با حضور در منزل شهید کاوه با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و اظهار کرد: بر خود واجب دانستم که در نخستین روز کاری و خدمتگزاری به مردم خطه خراسان رضوی بار دیگر با شهدا تجدید میثاق کنم و قول می دهم تمام تلاش خود را برای آبادانی این سرزمین و تداوم فعالیت های و اقدامات سایر استانداران برای حرکت در مسیر آبادانی وپیشرفت به کار بندم .

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: مردم و ملت ما در ۴ دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی ها کردند و بدون چشم داشت مالی و خالصانه برای دفاع از کشور همه داشته های خود را در طبق اخلاص نهادند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان در حوزه فرهنگ و اقتصاد باید تلاش و خدمت کنند ، عنوان کرد : در تداوم مسیر نسلی که برای سربلندی و عزت این ملت و کشور به شهادت رسیدند، باید همه بضاعت و توان خود برای خدمت و پیشرفت استان به میدان بیاوریم.

رزم حسینی تاکید کرد: جانبازان و آزادگان ایثارها و فداکاری ها کردند و از جان خود گذشتند تا این سرزمین مسیر تعالی و ارتقا را طی کند و ما نیز وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم.

کد خبر ۴۵۰۹۱۳۳


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد