اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ادعای کاهش اقامت زائر در مشهد را نمی‌پذیریم

ادعای کاهش اقامت زائر در مشهد را نمی‌پذیریم

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ادعاها و سخنان برخی هتلداران مبنی بر کاهش میزان اقامت در مشهد را نمی‌پذیریم، زیرا آمار ما بیانگر افزایش میزان اقامت در مشهد است.

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: هتلداران و اتحادیه آن‌ها میزان اقامت در واحدهای اقامتی خود را محاسبه و اعلام می‌کنند که اقامت در مشهد کاهش یافته، در حالی که آمار ما مبتنی بر ورود و خروج زائران و نشان‌دهنده افزایش شمار مسافران است.

خبر جدید  گود ورزش باستانی تایباد افتتاح شد

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه «میزان اقامت مسافران در دولت تدبیر و امید افزایش یافت»، عنوان کرد: آمار نشان می‌دهد که ماندگاری زائران از یک شبانه‌روز در سال ۹۲ به ۴ شبانه‎روز در پایان دولت یازدهم رسید.

فروزان با اشاره به اینکه «میزان  ورود مسافر در ده ما ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، ۵ درصد افزایش یافته است، گفت: در ده ما ابتدایی امسال ۲۸ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۴۷۷ زائر به مشهد سفر کردند که بیش از دو میلیون و ۷۰۰ مسافر از طریق هوایی، نزدیک به سه میلیون مسافر از طریق ریلی، بیش از ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر از طریق ناوگان جاده‌ای به مشهد آمدند.

خبر جدید  بازگشایی سالن قدیمی کشتی خراسان رضوی در مشهد

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بیشتر زائران از طریق وسایل حمل و نقل شخصی به مشهد سفر کردند و بیش از ۱۷ میلیون زائر، سفر با حمل و نقل شخصی را برگزیدند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *