محمود برهانی در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد با اعلام این خبر عنوان کرد: تعدد درخواست های شهروندان در خصوص تسهیل شرایط پرداخت عوارض کسب و پیشه، نوسازی و خودرو امری بود که شهرداری مشهد را برآن داشت تا طی جلسات مشترک با نمایندگان اداره کل پست، اقدام به عقد تفاهمنامه ای در خصوص ارائه خدمات پرداخت عوارض در شعب پستی نماید.

خبر جدید  ورود بیش از 600 هزار نفر از طریق پایانه‌های مسافربری به مشهد

وی در ادامه افزود: انعقاد این تفاهمنامه امکان جدیدی است که در راستای مدیریت یکپارچه شهری، تعامل با دیگر دستگاه های دولتی، تسهیل شرایط پرداخت برای شهروندان وافزایش وصول درآمدهای شهرداری صورت پذیرفته، از این رو شهروندان می توانند با مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت و دفاتر پست دولتی با اخذ فیش چاپی، عوارض مرتبط با کسب و پیشه، نوسازی و خودرو را پرداخت نمایند.

خبر جدید  بیماری های واگیردار مهم ترین عامل به خطر انداختن زندگی بشر است

برهانی به دیگر خدمت شهرداری مشهد در تسهیل امور پرداخت عوارض اشاره کرد و بیان داشت: در راستای کاهش زمان و صرفه جویی در هزینهها، شهرداری مشهد سامانه پرداخت عوارض شهرداری را به آدرس اینترنتی www.avarez.mashhad.ir ایجاد نموده است که مودیان از طریق این سامانه می توانند برای جلوگیری از تعلیق جرایم دیر کرد عوارض مربوطه را پرداخت و از خدماتی چون اطلاعات سوابق پرداختی، میزان بدهی و پرداخت عوارض بهره مند شوند. این در حالی است که در سال جاری توزیع حجمی قبوض نوسازی و کسب و پیشه صورت نمی پذیرد.

خبر جدید  مربی خراسانی در تیم ملی جوانان دارت