اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان در مشهدمقدس برگزار می‌شود

اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان در مشهدمقدس برگزار می‌شود

خلیل موسوی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان با حضور کادرفنی تیم ملی که سرمربی آن آقای سیروس پورموسوی است۲۶ اسفندماه امسال در مشهد برگزار میشود و این نخستین استعدادیابی استانی فدراسیون فوتبال است که قرار است در خراسان رضوی رخ دهد.

رئیس کمیته جوانان هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: تمامی بازیکنانی که از طرف باشگاههای استان خراسان رضوی معرفی میشوند در این اردوی استعدادیابی حاضر میشوند و افرادی که مستعد باشند به اردوی تیم ملی جوانان دعوت میشوند.

وی با اشاره به اینکه حدود ۲۰۰ بازیکن در این برنامه حاضر میشوند عنوان کرد: در بحث غربال این بازیکنان، استعدادیابان استانی نیز حضور دارند.

موسوی تصریح کرد: تلاش ما این است که رایزنیهای لازم را صورت دهیم که اگر استانهای خراسان جنوبی و خراسان شمالی نیز تمایل دارند بازیکنان مستعد خود را معرفی کنند؛ استعدادیابی استانی جزو برنامههای فدراسیون نیست و این اتفاق برای نخستین بار است که در خراسان رضوی رخ میدهد.

وی خاطرنشان کرد: استعدادیابی تیم ملی نیز مانند سایر استعدادیابیهای صورت گرفته از سوی ما، رایگان است و بازیکنان و والدین باید بدانند که وجهی نباید پرداخته شود و این قضیه مورد تاکید ماست زیرا بازیکنانی بودهاند که برای معرفی شدن از سوی باشگاه خود رقم میلیونی نیز پرداخت کردهاند و این خلاف چیزی است که مدنظر ماست.

خبر جدید  مشهد|قیمت تجهیزات ووشو «سرسام‌آور» است

موسوی همچنین در مورد تعداد مدارس فوتبال استان خراسان رضوی و نظارتهای صورت گرفته عنوان کرد: از سال ۹۵ به این طرف، تقریبا از ۱۷ مدرسه دارای مجوز به ۸۰ مدرسه دارای مجوز در سطح استان رسیدهایم که زیر نظر هیئت فوتبال و اداره کل ورزش استان دائما ارزیابی میشوند و تحت نظر هستند و شاهد تخلفاتی که قبلا بودیم کمتر هستیم.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *