اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ارسال ۱۰ سری جهیزیه اهدائی از کمک‌های مقام معظم رهبری به نوعروسان مناطق زلزله زده فریمان

ارسال ۱۰ سری جهیزیه اهدائی از کمک‌های مقام معظم رهبری به نوعروسان مناطق زلزله زده فریمان

۱۰ سری جهیزیه اهدائی از محل کمک‌های مقام معظم رهبری با همکاری بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) و کمیته امداد امام خمینی(ره) به نوعروسان مناطق زلزله زده فریمان اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ همزمان با دهه مبارک فجر و با هدف تشویق و گسترش ازدواج آسان و کمک به نوعروسان مناطق زلزله فریمان، با حضور امام جمعه، فرماندار و فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه سپاه فریمان و جمعی از مسئولین شهرستان، تعداد ۱۰ سری جهیزیه اهدائی مقام معظم رهبری با همکاری بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) و کمیته امداد از محل سپاه فریمان با ۱۰ وسیله نقلیه وانت نیسان به روستا‌های زلزله‎زده در منطقه سفیدسنگ فریمان ارسال شد.

خبر جدید  آلودگی هوای مشهد

 

 مسئول بسیج سازندگی سپاه فریمان در گفت‌گو با خبرنگار ما اظهار داشت: همه اقلام اهدائی از تولیدات کارخانجات ایرانی می‌باشد که در راستای حمایت از تولید و اشتغال ملی تهیه و خریداری شده است.

 

مسعود افضلی پور  بیان داشت: ارزش ریالی هر سری از این جهیزیه‌ها یکصد و چهل میلیون ریال می‌باشد که از محل هدایای مقام معظم رهبری، با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد تهیه و در اختیار نوعروسان مناطق زلزله زده قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  مشهد الرضا آماده پذیرایی از زائران و مسافران نوروزی

 

شایان ذکر است همزمان تعداد ۵۰ سری دیگر از این جهیزیه‌ها به مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی ارسال شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *