اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ارسال ۷۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره استان ابوذر

ارسال ۷۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره استان ابوذر

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: تاکنون بیش از ۷۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ عباس محمدیان اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر به عنوان اولین جشنواره سراسری رسانه‌ای که به شکل بومی در استان‌های کشور نیز برگزار می‌شود، از سال ۹۴ شکل گرفت و عرصه رقابت اهالی رسانه سراسر کشور را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: استان خراسان رضوی که دومین قطب رسانه‌ای کشور به شمار می‌رود با دارا بودن بیش از دو هزار فعال رسانه‌ای و رسانه‌های متعدد در حوزه‌های گوناگون، خلأ نبود جشنوار‌های در تراز ملی با رقابت اهالی رسانه‌های بومی را حس میکرد که با نگاه به این ظرفیت، شناسایی توانمندی‌های خبرنگاران و ایجاد رقابتی سالم و هدفمند در عرصه‌های رسانه، بسیج رسانه خراسان رضوی اقدام به برگزاری «دومین جشنواره رسان‌های ابوذر خراسان رضوی» نمود.

خبر جدید  حمایت مسئولان از کارآفرینان

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: این جشنواره برای نخستین بار با همراهی همه رسانه‌های استان با سلایق مختلف اعم از مکتوب، رسانه‌های برخط و رسانه‌های شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت به طوری که اعضای شورای سیاستگذاری از بین مدیران رسانه‌های استانی انتخاب شدند که در این مسیر، چهار جلسه شورای سیاستگذاری تشکیل شد.

خبر جدید  ماجرای قتل دختر7 ساله مشهدی/ قاتل ندا دستگیر شد

محمدیان افزود: ماحصل برگزاری این نشستها، تدوین شاکله کلی اجرای جشنواره، غنای موضوعی و محتوایی فراخوان جشنواره بود که نمود آن در آثار دریافت شده به خوبی مشهود است.

وی گفت: فراخوان این جشنواره ۲۵ آذرماه در سه محور کلی «انقلاب اسلامی»، «شهر و شهروندی» و «تولید ملی و اقتصاد مقاومتی» و موضوعات مختلف منتشر شد که پایان بهمن ماه، آخرین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان خواهد بود.

خبر جدید  همایش فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی سپاه

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۷۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده شامل قالب‌های مختلف خبر، گزارش، یادداشت، عکس، اینفوگرافیک، اخبار صوتی و … است که پیش بینی می‌شود با استقبال اهالی رسانه استان، آثار دریافتی از مرز هزار اثر عبور کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *