اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

استاندارخراسان رضوی برشناخت ظرفیتهای اقتصادی استان تاکید کرد

استاندارخراسان رضوی برشناخت ظرفیتهای اقتصادی استان تاکید کرد

علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی منطقه بینالود و در مسجد جواد الائمه(ع) منطقه احمدآباد افزود: معینهای اقتصادی که تا کنون در این استان مشخص شده اند باید هر چه سریعتر کار خود را برای کاهش مشکلات اقتصادی استان آغاز کنند.
وی ادامه داد: باید منویات رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید را در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در این استان هر چه سریعترعملیاتی کنیم که مقدمه آن تشکیل صندوقهای توسعه ای با نگاه پیشرفت و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته است.
استاندار خراسان رضوی گفت: در اجرای توسعه اقتصادی در این استان همه همدل هستیم و هدف ما اجرای اقتصاد مقاومتی است و در همین راستا می کوشیم که در آغاز دهه پنجم انقلاب، خراسان رضوی را با شرکتها و فعالان بخش خصوصی اش اداره کنیم و این کار با همراهی مردم محقق می شود.
رزم حسینی با اشاره به اینکه فرصتهای فراوانی در حوزه اشتغال در خراسان رضوی وجود دارد افزود: توسعه را با تقویت اشتغال در این استان انجام آغاز می کنیم و کارگاههای آموزشی هم برای آشنایی مردم با موضوعات اقتصاد مقاومتی با دو کارگروه آموزشی آغاز شده است.
وی ادامه داد: رمز اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی مشارکت مردم است لذا باید آنان را تکریم کرد تا بتوانیم با همدلی و هماهنگی با هم به اهدافمان برسیم.
در پایان این نشست شرکت ایران خودروی خراسان به عنوان معین اقتصاد مقاومتی بخش احمد آباد شهرستان مشهد تعیین شد.
۱۹۲۲/۸۰۰۵/۷۵۰۷

خبر جدید  استاندار: خراسان رضوی از ظرفیت فوق العاده اقتصادی برخوردار است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *