اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

استاندار خراسان رضوی به آغاز عملیات اجرایی تونل الله اکبر درگز تاکید کرد

استاندار خراسان رضوی به آغاز عملیات اجرایی تونل الله اکبر درگز تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی پنجشنبه شب در دیدار با نماینده مردم شهرستان درگز در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رئیس شورای شهر و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان افزود: باید هر چه سریعتر مشکل مالی این پروژه محوری پیگیری شده و بخشی از مطالبات پیمانکار پرداخت شود.
وی اظهار داشت: با اتکا به منابع دولتی نمی توان به توسعه و بهبود اقتصاد و معیشت مردم منطقه دست یافت بلکه باید از ظرفیت سرمایه گذاران و سرمایه های خرد و اندک مردم در بخش های مختلف استفاده کرد.
وی گفت: درگز هم مانند بسیاری از نقاط دیگر این استان ظرفیت ها و جاذبه های بالقوه و بالفعل بسیار دارد که اگر به صورت کارشناسی مشخص و ارائه شود، می تواند سرمایه گذاران بسیاری به خود جذب کند ضمن آنکه باید تسهیلات مورد نیاز برای حضور آنان نیز فراهم شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه امام جمعه، نماینده مردم در مجلس و مسئولان شهرستان می توانند به خوبی این ظرفیت ها و سرمایه گذاران را معرفی و زمینه حضور آنان را در این پروژه ها فراهم کنند، افزود: در این میان آموزش مردم و توانمند کردن آنان برای حضور در پروژه ها و تجمیع سرمایه های خرد آنان از اقداماتی است که در تلاش هستیم در هر منطقه دنبال و اجرایی کنیم.
تونل الله اکبر شهرستان درگز از جمله پروژه های مهم این منطقه است که مطالعات آن در سال ۱۳۸۱ آغاز شد و پس از ۱۳ سال اجرای آن در سال ۱۳۹۴ آغاز گردید اما به دلیل محدودیت های مالی اعتبارات لازم به این پروژه نرسید.
۷۵۰۵/ ۶۰۵۳

خبر جدید  دانشگاه فردوسی مشهد بیشترین دانشجویان خارجی را دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *