اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

استاندار خراسان رضوی: عمل به سیره رضوی راه رسیدن به دوران تعالی اقتصادی و فرهنگی کشور است

استاندار خراسان رضوی:  عمل به سیره رضوی  راه رسیدن به دوران تعالی اقتصادی و فرهنگی کشور است

استاندار خراسان رضوی گفت: اگر ما به سیره عملی رضوی را چه در بخش اجتماعی چه فردی چه حکومتی به آن پایبند باشیم قطعا از این مسیر عبور خواهیم کرد و به دوران تعالی اقتصادی و فرهنگی کشور می‌رسیم.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا رزم‌حسینی شامگاه یکشنبه در مراسم اختتامیه هفدمین جشنواره هنری امام رضا(ع) در سالن همایش‌های برج سپید گفت: سیاست این دوره بر این بود که جشن‌ها مردمی برگزار شود و نقش دولت را کمرنگ کنیم تا فقط پشتیبانی کند که مردم نیز این جشن‌هارا با شکوه برگزار کردند.
وی بیان کرد: یادآور می‌شوم که ایران مفتخر به وجود امام رضا(ع) امامی که مشهور به گفت‌وگو، به رئوف بودن و رفع غم و نگران از مردم بوده، است که در این سرزمین که باعث برکت و توسعه فرهنگی کشور شده و همچنین خدا را شاکریم که توفیق میزبانی مهمانان داخل و خارج کشور را  در دهه کرامت پیدا کردیم.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: به عنوان رییس شورای هماهنگی و برنامه ریزی دهه کرامت از همه ی مسئولان و کمیته‌های دوازده‌گانه که در این ایام ۱۰ روزه به خوبی مراسم‌های متنوع در سراسر کشور را مدیریت کردند تشکر می‌کنم.
رزم‌حسینی افزود: کمیته برگزاری این مراسم‌ها حتما نقاط قوت و ضعف را بررسی خواهند کرد و از تجربه امسال و سنوات گذشته بهره خواهیم گرفت تا سال آینده مراسم را هرچه غنی‌تر، با شکوه‌تر و معنوی‌تر برگزار کنیم.
استاندار خراسان رضوی گفت: ما در روزگاری هستیم که فشارهای بین المللی و در راس آن‌ها امریکا بر اقتصاد ایران به دنبال تضعیف پایه‌های مردمی نظام است.
علیرضا رزم‌حسینی گفت: امروزه رمز موفقیت ما با هم بودن، هم‌دل بودن و همراه بودن است. همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرموند در آغاز دهه پنجم انقلاب ما نیازمند اعتدال و میانه‌روی و پرهیز از افزاط و تفریط هستیم و باید وحدت کلمه را حفط کنیم.
استاندار خراسان رضوی گفت: من به عنوان خدمت‌گزار مردم مشهد و  استان خراسان رضوی لازم می‌دانم از حمایت‌های بی دریغ رییس جمهور، دولت محترم، وزیر کشور، روسای مجلس و قوه قضاییه از راهبرد اجرایی الگو عملی اقتصاد مقاومتی در چهارچوب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان خراسان رضوی صمیمانه سپاس‌گزاری کنم.
علیرضا رزم‌حسینی بیان کرد: از تولیت محترم آستان قدس رضوی که با استفاده از تمامی ظرفیت‌های غنی اقتصادی و فرهنگی کشور که در جهت توانمند سازی مردم در این‌راهبرد همراهی می‌کنند نیز تشکر می‌کنم.
وی گفت: از همه ارکان حکومت خراسان رضوی در راس آن‌ها نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه مشهد مقدس حضرت آیت‌الله علم‌الهدی، همه‌ی ائمه جمعه سراسر استان و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی که در این مدت همراهی کردند سپاس‌گزاری می‌کنم.
استاندار خراسان رضوی گفت: امیدوارم این همگرایی و همدلی در این استان بزرگ که ملجا عاشقان عالم است ادامه پیدا کند.
علیرضا رزم‌حسینی بیان کرد: امروزه اگر می‌خواهیم راه شهدای را که در ۴۰ سال گذشته برای امنیت و تمامیت ارضی کشور به شهادت رسیده‌اند را استمرار ببخشیم و منافع ملی‌مان را حفظ کنیم، جدا از تمامی سلیقه‌ها و گرایش‌های سیاسی راهی جز حفظ وحدت خود نداریم.
وی افزود: من امیدوارم در پناه امام رضا(ع)  انشالله خدمات مفیدی به مردم شرافتمند و زائران میلیونی که به این استان می‌آیند داده شود و دستاوردی عملی، فرهنگی و ادب و رفتار رضوی را از این استان ببرند تا ما نیز به استان نمونه در کشور  تبدیل شویم.
انتهای پیام
منبع :: استاندار خراسان رضوی: عمل به سیره رضوی راه رسیدن به دوران تعالی اقتصادی و فرهنگی کشور است

خبر جدید  درخشش دختران وزنه بردار خراسان رضوی در مسابقات کشوری
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *