اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

استاندار خراسان رضوی موضوع دو تابعیتی‌اش را شفاف‌سازی کند

استاندار خراسان رضوی موضوع دو تابعیتی‌اش را شفاف‌سازی کند

شعار سال:خلیل موحدی شامگاه سه شنبه در نشست روشنگری و بصیرت در حسینیه قرآن و عترت اظهار داشت: هنوز نگاه لیبرالی وجود دارد که بر منفعت‌طلبی دلالت دارد، ذکر شعارهای مرگ‌ بر آمریکا باید بیش از این مورد اهمیت واقع شود، همچنین نباید اشخاص را بلکه باید افکار آنها را بسنجیم، برخی از چهره‌ها توبه نکرده و تنها رنگ عوض کردند.

عضو سابق شورای شهر مشهد گفت: در شرایط حساسی در تاریخ قرار داریم که باید با کمک سخن‌ علما شرایط را پیش ببریم، باید از تهمت‌های وارد شده به نظام جلوگیری کرد، کارگروه‌هایی مانند سخنران‌ها آماده شوند و تولیدات در اختیار آنها قرار گیرد.

خبر جدید  افتتاح 20 پارک تا پایان سال در مشهد

وی افزود: برای بهبود وضعیت سه راهکار پیشنهاد شده که حضور در عرصه‌های اجتماعی نخستین گام آن است، باید برای پررنگ‌تر شدن ۲۲ بهمن تمام تلاش خود را به کار گیریم، باید از ناامیدی دور شویم، دومین راه نیز استفاده از فضای مجازی است، باید افراد نحوه استفاده از فضای مجازی را یاد بگیرند.

موحدی خاطرنشان کرد: با دنبال کردن فضای مجازی می‌توانیم دشمن را خنثی کنیم، سومین نکته نیز مقابله با شایعات است، یکی از ترفندهای دشمن، بازی با اعصاب و روان مردم است، مانند شایعاتی با موضوع ورشکستگی بانک‌ها، دشمنان به دنبال ایجاد تنش هستند، باید از این مسائل آگاه باشیم.

خبر جدید  ضریب اشغال قطار در خراسان افزایش یافت

وی ادامه داد: در مورد استاندار خراسان رضوی ابهاماتی وجود دارد که باید از سوی وی برطرف شود، استاندار سابقه جبهه دارد اما هنوز سوالاتی در ذهن هست که باید به آنها پاسخ داده شود، اجازه ندهیم سکانداری به افراد ناشناس برسد، باید وی موضوع دوتابعیتی بودن خود را برطرف سازد، همچنین باید مشارکت یا عدم مشارکت خود را با دو شرکت کاترپلار و هپکو را اعلام کند.

خبر جدید  خراسان رضوی رتبه نخست ایجاد اشتغال را در کشور دارد

عضو سابق شورای شهر مشهد تصریح کرد: این دو شرکت سودهای کلان چند میلیاردی دارند، باید این موارد برای مردم شفاف‌سازی و به جریان عمومی تبدیل شود، امروز اسلام مجاهدت را مطالبه می‌کند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته خبرگزاری تسنیمتاریخ انتشار ۲۶ دی ۹۷، کدخبر: ۱۹۲۴۱۷۵، www.tasnimnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *