اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

استقلال خوزستان از ضدحملات خوب استفاده می کند/زمین تمرین نداریم

استقلال خوزستان از ضدحملات خوب استفاده می کند/زمین تمرین نداریم

به گزارش خبرنگار مهر،یحیی گل‌محمدی ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستاندر مشهد اظهار کرد: فردا بازی سختی در پیش داریم و می دانیم حریف ما از ضدحملاتخوب استفاده می‌کند.

وی افزود: پدیده شرایط خوبی دارد و گرچه مقابل پرسپولیس شکست خوردیم اما سعی کردیمدوباره تیم را به شرایط پیش از دیدار با پرسپولیس برگردانیم وامیدوارم فردا شاهد حضور عظیم هواداران باشیم.

سرمربی پدیده شهرخودرو تصریح کرد:در شان کلانشهری مثل مشهد نیست که یک زمین‌تمرین مناسب ندارد ومتاسفانه مجبوریم هر چند هفته برای تمرین به تهران سفر کنیم. البتهباید از آستان‌قدس رضوی نیز تشکر کنیم، زیرا در این روزها که زمین تمرین نداشتیم، زمین‌شان را برای تمرین در اختیار ما قرار دادند.

گل محمدی در خصوص نقل و انتقال بازیکنان در نیم فصل گفت:با گرفتن چند بازیکن چند میلیاردی مشکل باشگاه حل نمی‌شود. مهمتر از اینها امکانات و زیرساخت‌هاست تا برنامه‌های ۳، ۵ و ۱۰ ساله باشگاه پدیده شهرخودرو اجرایی شود.

وی در ادامه گفت: با مالک جدید پدیده بخش زیادی از مشکلات حل شده و نباید فشار روی تیم اضافه شود و توقعات باید مثل نیم‌فصل نخست باشد تا به نتیجه برسیم‌.تا اینجا هم اگر رسیده‌ایم فقط به خاطر شور هواداران و تلاش بازیکنان و کادر فنی بوده ودر نیم‌فصل دوم کار اما سخت‌تر است.

سرمربی پدیده شهرخودرو اظهار کرد: در بازی فردا مقابلاستقلال خوزستانمصدوم و محروم نداریم و همه بازیکنان آماده بازی هستند.

کد خبر ۴۵۳۷۸۴۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قیمت کالاهای اساسی در خراسان رضوی باید کمترین نوسان را داشته باشد


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *