اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اعتبار کافی برای ایجاد منطقه آزاد اقتصادی در خراسان‌رضوی موجود است

اعتبار کافی برای ایجاد منطقه آزاد اقتصادی در خراسان‌رضوی موجود است

مدیرکل امور اقتصادی در استانداری خراسان رضوی گفت: برای تبدیل منطقه ویژه اقتصادی به منطقه آزاد ما به هیچ‌وجه با کمبود اعتبارات روبه‌رو نیستیم.

شعار سالمدیرکل امور اقتصادی در استانداری خراسان رضوی گفت: برای تبدیل منطقه ویژه اقتصادی به منطقه آزاد ما به هیچ‌وجه با کمبود اعتبارات روبه‌رو نیستیم.

علی رسولیان اظهار کرد: ما متقاضی آن هستیم که منطقه ویژه اقتصادی خراسان رضوی را به منطقه آزاد ارتقا دهیم و این درخواست را نیز در سفر اخیر دکتر جهانگیری به مشهد با ایشان عنوان کردیم.

وی ادامه داد: تبدیل منطقه ویژه دوغارون و سرخس به منطقه آزاد را در نظر داریم و در این زمینه نیز مکاتباتی را انجام دادیم و دکتر بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز این درخواست را قبول کردند.

خبر جدید  توسعه صنعت گردشگری از طریق بصری

مدیرکل دفتر هماهنگی و امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین طی درخواست دکتر بانک نیز بنا شده که در لایحه دولت برای مناطق ویژه و آزاداین دو منطقه را نیز به عنوان مناطق آزاد درج کنند.

رسولیان عنوان کرد: موضوع تبدیل منطقه ویژه دوغارون و سرخس در آن کارگروه مناطق آزاد و ویژه تصویب شده ولی تاکنون در دولت مصوب نشده که به صورت لایحه به مجلس ارائه شود.

خبر جدید  مراسم سنتی خطبه خوانی شب عاشورا در حرم رضوی برگزار شد

وی خاطرنشان کرد: در بازدید آخر معاون اول رییس جمهور از مشهد ایشان قول دادند که این موضوع را پیگیری و به عنوان یک نگاه مثبت در دولت مطرح کنند.

مدیرکل دفتر هماهنگی و امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه برای تبدیل منطقه ویژه اقتصادی به منطقه آزاد ما به هیچ‌وجه با کمبود اعتبارات روبه‌رو نیستیم، تصریح کرد: برای ما این مناطق بسیار مهم هستند، زیرا دارای زیرساخت‌های خوبی بوده و همچنین منطقه مرزی دوغارون نیز جایگاه خوبی دارد و تقاضا برای سرمایه‌گذاری در این منطقه به چشم می‌خورد.

خبر جدید  رسیدگی به نیروهای وظیفه جزء اولویت‌های اصلی لشکر پنج نصر است

رسولیان تاکید کرد: اگر مجوز این امر صادر شود به توسعه سرمایه‌گذاری نیز کمک شایانی خواهد شد، در این راستا دولت نیز به دنبال توسعه سرمایه‌گذاری بوده و با این مساله مخالفت نخواهد کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۹دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۹۱۰۱۲۴، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *