اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

اعتراضات باید در سایه امنیت مطرح شود/ هدف اغتشاشگران شکست مردم و ملت ایران است

اعتراضات باید در سایه امنیت مطرح شود/ هدف اغتشاشگران شکست مردم و ملت ایران  است

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر این که اعتراضات باید در سایه امنیت مطرح شود؛ گفت: اعتراض برای حل یک معضل است؛ اما اغتشاش با هدف به هم ریختگی انجام می شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا رشیدیان در حاشیه راهپیمایی مردم مشهد در محکومیت حوادث اخیر اظهار کرد:  پیام این حضور چشمگیر که در کمتر از یک هفته پس از راهپیمایی ۹ دی صورت گرفت؛ اعلام همبستگی و تجدید بیعت با نظام و رهبری است.

خبر جدید  توزیع هزار و 279 سبد ورزشی میان دانش آموزان مدارس خراسان رضوی

 وی افزود: حضور پر تعداد مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی، از تمامی قشرها با سلائق مختلف در این راهپیمایی؛ پاسخی کوبنده به اغتشاش گران و بدخواهان نظام و  نشان گر اتحاد و همبستگی ملت ایران است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر این که اعتراضات باید در سایه امنیت مطرح شود؛ گفت: اعتراض برای حل یک معضل است؛ اما اغتشاش با هدف به هم ریختگی انجام می شود.

خبر جدید  نشست معاونین فرهنگی کلانشهرها در مشهد برگزار می شود

رشیدیان با بیان این که مردم اگر احساس می کنند مشکلی وجود دارد با طرح آن می توانند مسئولان را در حل آن مساله یاری کنند؛ تصریح کرد: افرادی که به اغتشاش دست زدند، هدفشان شکست مردم و ملت ایران  است.

وی تاکید کرد: مردم با هوشیاری اجازه ندادند این امر محقق شود و نشان دادند با وجود سرمایه گذاری سنگین دشمن، هوشیارتر از گذشته عمل می کنند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی بر دو پایه مهم جمهوریت و اسلامیت شکل گرفته است، گفت: اصل جمهوریت برمبنای مردم و محور قرار دادن آن ها برای انتخاب مسئولان کشور و اصل اسلامیت نیز به معنای اداره کشور بر اساس ارزش های اسلامی است.

خبر جدید  ویزیت رایگان ۴۴ هزار و ۷۱۴ بیمار در سیستان و بلوچستان

رشیدیان افزود: ارزش های دینی و الهی، کامل ترین قوانین برای رشد و توسعه زندگی انسانی به شمار می روند

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *