مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرستان‌های مرزی خبر داد. " /> اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرهای مرزی | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرهای مرزی

اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرهای مرزی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی،علی رسولیان گفت: تراز بازرگانی خارجی استان خراسان رضوی در ۹ ماه سال ۱۳۹۷ مثبت و معادل هزار و ۵۱۷ میلیون دلار است و عمده اقلام صادراتی، غیرنفتی بوده و به بیش از ۸۸ کشور دنیا ارسال شده است.

وی، میزان واردات استان خراسان رضوی در ۹ ماه سال ۱۳۹۷ را معادل ۱۹۰ هزار تن به ارزش ۲۵۲ میلیون دلار اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر وزنی ۱۹ درصد کاهش و از نظر ارزش دلاری ۸ درصد رشد را نشان میدهد.

خبر جدید  5 طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضویدر خصوص اعطای تسهیلات از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به شهرستانهای مرزی عنوان کرد: به تعداد یکهزار و ۱۴۲ مورد به میزان ۶۴۹ میلیارد ریال پرداخت شده که هزار و ۶۹۷ نفر اشتغال در زیربخشهای مختلف کشاورزی ایجاد شده است.

رسولیان تصریح کرد: از محل صندوق توسعه ملی هزار و ۸۱ مورد به میزان ۳۱۱ میلیارد ریال در زیربخشهای مختلف کشاورزی، تسهیلات اعطا شده است.

خبر جدید  دیپلماسی عمومی و تخصصی بین مذاهب اسلامی شکل گیرد

وی، اعطای تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال را یادآور شد و تصریح کرد: سیستمهای نوین آبیاری در سطح سه هزار و ۸۵۰ هکتار با اعتبار ۴۵۸ میلیارد ریال اجرا شده است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی متذکر شد: از محل رونق تولید نیز به ۸۷ مورد در بخش کشاورزی به میزان ۱۷۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

خبر جدید  فتنه جدید را دریابیم/ 3 خصوصیت فتنه 88

رسولیان توضیح داد: از محل اعتبارات تملک سرمایهای ۶۰۵ میلیارد ریال در شهرستانهای مرزی هزینه شده و در مجموع اهم سرمایهگذاری انجام شده در این شهرستانها بالغ بر ۲ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال است. در این آمار تسهیلاتی که بانکها به صورت مستقیم پرداخت کردهاند ذکر نشده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *