خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

اعلام اسامی برگزیدگان چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

اعلام اسامی برگزیدگان چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ اسامی برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی شامگاه ۱۰ اسفندماه در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها در مشهد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، اسامی برگزیدگان چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی شامگاه ۱۰ اسفندماه در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها در مشهد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

بخش جنبی

رشته خوشنویسی «کتابت سوره حمد»
رتبه اول: محمدصادق عادل از مرکز فارس و علی‌اصغر عامل از مرکز قزوین/ مشترکا
رتبه دوم: محمد رجبی از مرکز مازندران
رتبه سوم: علی اکبر تقی پور از مرکز مازندران
رتبه منتخب گروه سنی نوجوان: سارا یوسف از تهران

رشته فیلم کوتاه ۱۱۰ ثانیه ای قرآنی
برگزیدگان شامل: رامین مهاجرانی از مرکزی برای فیلم «تو بالا رفتی»
احسان معراجی فر از تهران برای فیلم «فروشگاه مهربانی»
امیرعباس تورج فر از قزوین برای فیلم «خیلی دور خیلی نزدیک»
اسد سرکانی از قزوین برای فیلم «ورود ممنون»

رشته پژوهش
برگزیدگان شامل: ماشالله میرزائیان از چهارمحال و بختیاری برای مقاله در موضوع «بازیابی اخلاق اجتماعی از دیدگاه قرآن»
معصومه انجم شعاع از کرمان برای مقاله در موضوع «بازیابی اخلاق اجتماعی از دیدگاه قرآن»
حسن رمضان زاده از مازندران برای مقاله در موضوع «راهکارهای افزایش و توسعه فرهنگ قرآنی»
رضا موسی‌الرضایی گلیان از خراسان رضوی برای اثر قرآن با ترجمه کرمانجی
حسین دارزین از تهران برای کتاب «آیات الاحکام در نظم حقوق کنونی»
ایوب پروینی از قزوین برای مقاله «بررسی تطبیقی مفهوم امت با تکیه بر قرآن تفسیری مفسران»
نگین علیزاده از قم برای مقاله «عصبیت مضموم، عوامل و پیامدها»
محمدجواد صداقت کشفی از یزد برای مقاله «نگاهی به مقوله رنگ در قرآن»

پایان نامه‌های موضوعی قرآن
حمیده کارگزار از تهران برای پایان نامه «آسیب شناسی لغزش موحدان از دیدگاه قرآن و نهج البلاغه»
محمد مطلبی از قم برای پایان نامه «ارزش های خبری از دیدگاه قرآن»
روح‌الله بلواسی از لرستان برای پایان نامه «عوامل جسمی و روحی موثر بر رشد جنین از دیدگاه قرآن و روایات»
سیدمهدی محمدی سلیمی از مازندران برای پایان نامه «روش ها و موانع تاثیر گذاری بر مخاطبان از منظر قرآن و روایات»

حفظ قرآن

یک جزء

نوجوانان پسر
رتبه اول: مرتضی بقلانی از خوزستان
رتبه دوم: محمد مهدی راستی از آذربایجان غربی
رتبه سوم: حسین جان‌زاده از خراسان رضوی

نوجوانان دختر
رتبه اول: ریحانه کانتوری از تهران
رتبه دوم: زینب‌السادات سندید از تهران
رتبه سوم: معصومه کرمی از ایلام

حفظ پنج جزء

آقایان
رتبه اول: جمشید سورگی از خراسان جنوبی
رتبه دوم: یاسر ایرانی از تهران
رتبه سوم: تاج‌الدین شاه‌مرادی از آذربایجان غربی

بانوان
رتبه اول: مریم عرب زاده از بوشهر
رتبه دوم: محبوبه ادیب از مرکزی
رتبه سوم: زینب کرمی از ایلام
حفظ سوره‌های «نور و مومنون»

آقایان
رتبه اول: سعید نجفی از قم
رتبه دوم: قاسم شیرین‌دخت از کردستان
رتبه سوم: عرفان بنایی از تهران
بانوان
رتبه اول: زهرا محمدی از مرکزی
رتبه دوم: زینب محمدی از همدان
رتبه سوم: سیده‌فاطمه عسکری از خراسان جنوبی

بخش کتبی

مفاهیم قرآن(تفسیر سوره انفال) و معارف اهل بیت(ع) کتاب انسان
۲۵۰ ساله)
رتبه اول: مریم روزبهایی از تهران
رتبه دوم: معصومه کاربخش از کرمان
رتبه سوم: مریم منوچهری از البرز

رشته ترتیل ویژه بانوان
رتبه اول: بهاره پانیاز از کرمانشاه
رتبه دوم: سمیه مستدام از تهران
رتبه سوم: معظمه جهان‌بخش از کرمان

رشته قرائت ویژه آقایان
رتبه اول: هادی ایزدپناهی از تهران
رتبه دوم: سیدمحمد موسوی از تهران
رتبه سوم: محسن شجاعی از خراسان رضوی

انتهای پیام



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد