خراسان ما
خراسان ما

اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد

اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد
شعار سال:حجت الاسلام سید محمد سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ظهر چهارشنبه در نشست خبری اعلام ویژه برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد گفت: مراسم باشکوه این روز در همه شهر‌های خراسان رضوی با حضور مردم همیشه در صحنه و مدافع انقلاب روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد از ساعت۸:۳۰ صبح در میدان ۱۵ خرداد آغاز شده و راهپیمایان با طی کردن خیابان امام رضا (ع) برای شرکت در مراسم پایانی وارد حرم مطهر رضوی خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سخنران مراسم پایانی راهپیمایی مشهد حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی خواهد بود و در پایان قطعنامه سراسری این روز نیز قرائت خواهد شد.

سلطانی افزود: هماهنگی لازم با شرکت اتوبوسرانی مشهد و قطار شهری برای انتقال راهپیمایان به خیابان امام رضا (ع) نیز انجام شده و اقلام تبلیغاتی نیز در مسیر راهپیمایی توزیع خواهد شد.

وی از نورافشانی و سردادن گلبانگ «الله اکبر» در شب ۲۲ بهمن خبر داد و تصریح کرد: مراسم نورافشانی از ساعت ۲۱ باهمکاری قرارگاه ارتش در شمال شرق کشور در جبل النور بوستان کوهسنگی و ۲۲ منطقه مشهد به انجام خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از غبارروبی مزار شهدا در بعدازظهر پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: این مراسم در قطعه شهدای حرم مطهر، بهشت رضا (ع)، خواجه ربیع و جبل النور بوستان کوهسنگی مشهد و گلزار شهدای شهر‌های خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

سلطانی افزود: سخنران مراسم عطرافشانی مزار شهدا در بهشت رضا (ع) مشهد حجت الاسلام حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران است.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاریباشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۱۷بهمن ۱۳۹۷، کد خبر:۶۸۲۴۸۹۶،www.yjc.ir


منبع :: http://shoaresal.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد