اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد

اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد
شعار سال:حجت الاسلام سید محمد سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ظهر چهارشنبه در نشست خبری اعلام ویژه برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد گفت: مراسم باشکوه این روز در همه شهر‌های خراسان رضوی با حضور مردم همیشه در صحنه و مدافع انقلاب روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
اعلام جزئیات مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ در مشهد

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد از ساعت۸:۳۰ صبح در میدان ۱۵ خرداد آغاز شده و راهپیمایان با طی کردن خیابان امام رضا (ع) برای شرکت در مراسم پایانی وارد حرم مطهر رضوی خواهند شد.

خبر جدید  کارآفرین عابد اقتصادی است، نمی‌تواند غارتگر باشد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سخنران مراسم پایانی راهپیمایی مشهد حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی خواهد بود و در پایان قطعنامه سراسری این روز نیز قرائت خواهد شد.

سلطانی افزود: هماهنگی لازم با شرکت اتوبوسرانی مشهد و قطار شهری برای انتقال راهپیمایان به خیابان امام رضا (ع) نیز انجام شده و اقلام تبلیغاتی نیز در مسیر راهپیمایی توزیع خواهد شد.

خبر جدید  کارگروه ملی زیارت احیا می شود/محوریت خدمت‌رسانی به زائران پیاده با مردم باشد

وی از نورافشانی و سردادن گلبانگ «الله اکبر» در شب ۲۲ بهمن خبر داد و تصریح کرد: مراسم نورافشانی از ساعت ۲۱ باهمکاری قرارگاه ارتش در شمال شرق کشور در جبل النور بوستان کوهسنگی و ۲۲ منطقه مشهد به انجام خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از غبارروبی مزار شهدا در بعدازظهر پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: این مراسم در قطعه شهدای حرم مطهر، بهشت رضا (ع)، خواجه ربیع و جبل النور بوستان کوهسنگی مشهد و گلزار شهدای شهر‌های خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

خبر جدید  کمبود جدی معلم در آموزش و پرورش تایباد
سلطانی افزود: سخنران مراسم عطرافشانی مزار شهدا در بهشت رضا (ع) مشهد حجت الاسلام حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران است.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاریباشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۱۷بهمن ۱۳۹۷، کد خبر:۶۸۲۴۸۹۶،www.yjc.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *