اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

اعلام وضعیت قرمز کرونایی در مشهد و ۲۲ شهرستان دیگر

اعلام وضعیت قرمز کرونایی در مشهد و ۲۲ شهرستان دیگر

شعار سال: قاسمعلی خدابنده: با مصوبه ستاد استانی و تایید ستاد ملی مقابله با کرونا آموزش‌های حضوری مدارس شهرستان‌های مشهد، نیشابور، سبزوار، کاشمر، گناباد، تربت‌حیدریه، درگز، خلیل آباد، بردسکن، تربت‌جام، کوهسرخ، زبرخان، ششتمد، بینالود، قوچان، زاوه، مه ولات، سرخس، کلات، بجستان، خواف، چناران و صالح آباد از هفدهم تا بیست و دوم آبان ماه تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: در این مدت آموزش این مدارس به صورت غیر حضوری و از طریق شبکه شاد انجام خواهد شد.

خبر جدید  رونق فضای شعر کشور بعد از انقلاب

هفته گذشته نیز مدارس ۲۲ شهرستان استان و هفته قبل از آن نیز مدارس هشت شهرستان تربت‌حیدریه، سبزوار، گناباد، کاشمر، نیشابور، درگز، خلیل‌آباد و چناران در خراسان رضوی به دلیل گسترش کرونا تعطیل شده بود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس با پیشنهاد ستاد‌های شهرستانی و تایید ستاد استانی مقابله با کرونا یا به صلاحدید و تصویب ستاد استانی انجام می‌شود.

خبر جدید  دست رد بر رشوه میلیونی

خدابنده افزود: وضعیت مدارس از سوی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها به ستاد شهرستانی و از آنجا به ستاد استانی مقابله با کرونا ارائه و بر این اساس در خصوص نحوه فعالیت مدارس تصمیم‌گیری می‌شود.

استان خراسان رضوی دارای بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار دانش‌آموز است که معادل حدود ۹ درصد جمعیت دانش‌آموزی کشور می‌شود.

خبر جدید  طرح تفصیلی بخش مرکزی مشهد تصویب شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری عصر ایران، تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹، کد خبر:۷۵۴۶۷۰، www.asriran.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *