اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

اغلب پروازهای کشور لغو و یا با تاخیر انجام می‌شود / لغو ۵پرواز کرمانشاه -تهران/ تاخیر در پروازهای فرودگاه شهید هاشمی مشهد

اغلب پروازهای کشور لغو و یا با تاخیر انجام می‌شود / لغو ۵پرواز کرمانشاه -تهران/ تاخیر در پروازهای فرودگاه شهید هاشمی مشهد

با شروع بارش برف که از شب گذشته تا کنون در بیشتر استان‌های کشور ادامه دارد بسیاری از پروازهای داخلی با تاخیر انجام شده و یا لغو شده است.

به گزارش ایلنا،مسئول روابط عمومی فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه در این باره گفت:از ساعت ۲۰ شب گذشته تا صبح امروز ۵ پرواز مسیر کرمانشاه به تهران به علت بارش برف و شرایط نامساعد جوی لغو شده است.

خبر جدید  دولت تلاش بیشتری برای بهبود وضعیت بازار انجام دهد

بیگ‌پور افزود: به‌رغم بارش برف شدید شب گذشته با تلاش بی‌وقفه پرسنل فرودگاه کرمانشاه پرواز از طرف این فرودگاه عملیاتی است و لغو پرواز‌های مذکور به علت شرایط نامساعد فرودگاه مهرآباد تهران بوده است.

همچنین  بر اساس خبر سازمان هواشناسی کشور به دلیل بارش برف و شرایط نامساعد جوی در بیشتر استان های غربی و مرکز کشور، برخی پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد لغو و برخی دیگر با تاخیر مواجه هستند. 

خبر جدید  تشییع پیکر سرباز جان‌باخته در حادثه برخورد پراید با کانکس پلیس

طبق اعلام فرودگاه مشهد پرواز شرکت های قشم ایر و ایران ایرتور که قرار بود ساعت ۰۹:۵۰  دقیقه به مقصد تهران پرواز کنند باطل اعلام شد. 

همچنین پرواز پکن تهران نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی در فرودگاه امام خمینی(ره) در مشهد به زمین نشست و پس از مساعد شدن شرایط جوی به مسیر خود ادامه خواهد داد.

خبر جدید  بخش خبری ساعت 16، اول اردیبهشت

از مسافران خواسته شده به دلیل احتمال بارش برف در مشهد و ادامه بارش ها در دیگر استان های کشور قبل از حضور در فرودگاه شهید هاشمی نژاد از وضعیت پروازها مطلع شوند.

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *