خراسان ما
خراسان ما

افتتاح طرح های عمرانی در قوچان

افتتاح طرح های عمرانی در قوچان

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با دهه مبارک فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز یکشنبه چندین طرح عمرانیبا حضورسرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در قوچان به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل بهره برداری از ۱۰۰ واحد مسکونی با زیربنای ۶۰۰۰ متر مربع در روستاهای شهرستان قوچان با اعتبار ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ، افتتاح ۳۵ واحد مسکونی ویژه مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی با زیر بنای ۲۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۹ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال ، افتتاح مرکز بهداشت ، درمانی و خدمات جامع سلامت روستایی فرخان علیا با زیر بنای ۵۲۵ متر مربع و اعتبار ۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال ، واحد تولیدی غلات پرک شده با هزینه ۶۰ میلیارد ریال با اشتغال۵۵ نفر و افتتاح چهار پروژه اوقاف شامل شبستان، نیروگاه خورشیدی و محوطه سازی با اعتبار ۷ میلیارد ریال است.

بهره برداری از آسفالت روستاهای مزرج ، علی آباد ، کهنه فرود و فرخان راه به با مساحت ۳۰۰۰ متر و اعتبار ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از دیگر برنامه ها افتتاحیه به شمار می رود.

همچنین با حضور مسئولان محلی پروژه گازرسانی به ۳۴ روستای محور هودانلو و شفیع با اعتبار ۱۵۷ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید و پروژهشبکه فاضلاب شهری مسکن مهر قوچان با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

کد خبر ۴۵۳۸۹۷۳


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد