اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

افتتاح مرکز نیکوکاری ولایت در روستای طرق کوهسرخ

افتتاح مرکز نیکوکاری ولایت در روستای طرق کوهسرخ
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، با پیگیری های شورای اسلامی، دهیاری و روحانی مستقر در روستای طَرق افتتاح مرکز نیکوکاری ولایت در روستای طرق کوهسرخکوهسرخ، یک مرکزی نیکوکاری هیئت امنایی در این روستا افتتاح شد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی در مراسم بهره برداری این مرکز گفت: مراکز نیکوکاری، کارآفرینی و توانمند سازی در خراسان رضوی باید اساس تولیدو عزت در کشور باشد و برای محرومان زمینه خودکفایی را فراهم کنند.
حبیب الله آسوده افزود: در این مراکز با رعایت بسیاری از جوانب و با تاکید بر حفظ کرامت افراد، خدمات حمایتی و معیشتی به محرومان و نیازمندان منطقه ارائه می شود.
وی با بیان اینکه در مرکز نیکوکاری ولایت سنت قرض الحسنه ایجاد می شود گفت: کمیته امداد پانصد میلیون ریال را به عنوان سرمایه اولیه برای تشکیل صندوق قرض الحسنه به این مرکز نیکوکاری اختصاص می دهد تا زمینه کار آفرینی و رفع مشکلات مردم فراهم شود.
آسوده با قدردانی از خدمات آستان قدس رضوی و سپاه به مددجویان این نهاد افزود: از دو سال گذشته تاکنون ۳۰۰ هزار از مددجویان به زیارت بارگاه منور رضوی مشرف و از همه وعده های غذای متبرک حضرت بهره مند شدند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  اولویت آستان قدس امدادرسانی به سیل‌زدگان است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *