اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

افتتاح وکلنگ زنی ۸۰ میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجردر قوچان

افتتاح وکلنگ زنی ۸۰ میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجردر قوچان

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا قامتی ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری قوچان اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده در دهه فجر ۴۴ میلیارد تومان پروژه در قوچان افتتاح و ۳۶ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

وی در خصوص ایام دهه مبارک فجر گفت: آن چیز که سبب می شود با گذشت ۳۹ سال از عمر انقلاب جایگاه و قدر این انقلاب بدرستی نشان داده شود، اتحاد و یکدلی مردم و مسئولان و تبعیت از رهبر معظم انقلاب است.

خبر جدید  بازگشایی خیابان کلاه فرنگی سبزوار

فرماندار قوچان افزود:  با این وحدت و تلاش مسئولان می توان در جهت رسیدن به هدف مشترک و خنثی کردن  نقشه های دشمنان حرکت کرد.

قامتی در خصوص اقدامات انجام شده مسئولان حوزه اشتغال گفت: از دی ماه دو سال پیش تا کنون، تعداد کارگران ثبت شده از ۱۳ هزارنفر به ۱۷ هزار نفر رسیدند ولی با این وجود مشکلاتی درحوزه اشتغال داریم.

وی افزود: تمامی تلاش مسئولان قوچان جهت حمایت از دو کارخانه دوچرخه سازی و کاشی طوس بوده  و تسهیلات لازم نیز به این مجموعه ها داده  شده است اما باز هم  مدیران این دو مجموعه نتوانستند به تعهدات خود عمل کنند.بحث اشتغال جدی است که تا زمانی رونق ایجاد نشود اشتغال نیز صورت نمی گیرد.

خبر جدید  جزئیات جدید از انهدام باند خرید و فروش نوزادان در مشهد

فرماندار قوچان بیان کرد: درشاخص آب  ۳۶ درصد افزایش بهره وری داشته ایم ، همچنین ضریب مکانیزاسیون کشاورزی ۴۰ درصد در این شهرستان رشد داشته است.

قامتی در خصوص بحران آب در قوچان نیز گفت: با توجه به وضعیت بارش نامناسب که وضعیت بحران آب را نسبت به قبل جدی کرده است و نیاز داریم تا با مدیریت لازم در جهت بهینه سازی مصرف اقدامات لازم انجام شود.

خبر جدید  5.5 تن برنج احتکار شده در گلبهار کشف شد

وی افزود: از طرفی نیز در حوزه کشاورزی و آبیاری ها ۷۵ کیلومتر طرح اجرا می شود که با بهره برداری از این طرح ها از افزایش حفر چاه های غیر مجاز جلوگیری می شود.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *