اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

افتتاح و بهره‌برداری ۲۳ طرح عمرانی و صنعتی در دهه فجر

افتتاح و بهره‌برداری ۲۳ طرح عمرانی و صنعتی در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری طرح های عمرانی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از طرح های قابل افتتاح دهه مبارک فجر در شهرکهای صنعتی گناباد و ماشین ابزار، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی برای یادآوری ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی و آن حماسه ها و ایثارگریها است و باید تلاش ما در جهت پیشرفت و توسعه حوزه صنعت به مانند روحیه جهادی و ایثارگری آن دوران باشد و در تمامی کارهای ما مستمر باشد.

خبر جدید  اختصاص دو هزار و ۱۲۰ واحد مسکونی در حال ساخت به طرح بازآفرینی شهری مشهد

وی افزود: راهاندازی و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویتها و برنامههای اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساختها بهصورت برنامهریزی شده انجام میشود تا صنعتگران دغدغهای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

مهدیزاده مقدم ادامه داد: با حمایتهای صورت گرفته، دهه مبارک فجر امسال ۱۶ طرح صنعتی با سرمایهگذاری ۳۴۴۹ میلیارد ریال و ۷ پروژه عمرانی از قبیل برق، راه و ابنیه، روشنایی با هزینه ۲۹ میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی استان افتتاح و بهره برداری خواهند شد.

خبر جدید  نیشابور دارای رتبه دوم صدور پروانه‌های صنعتی در خراسان رضوی

وی عنوان کرد: بخشخصوصی حضور مطلوبی در روند سرمایه گذاریها در شهرکها و نواحی صنعتی استان داشته و این حضور منتهی به افزایش تولید و اشتغال ۵۸۱ نفر در دهه مبارک فجر خواهد شد.

رئیس هیأتمدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: حمایت از تولید از رویکردهای اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی به خصوص اقتصاد مقاومتی بوده و ازاین رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره برداری می رسند.

خبر جدید  پذیرش 50 دانشجو از محل ماده 28 در دانشگاه کاشمر


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *